Přejít na hlavní obsah
Roja Parfums Enslaved parfém pro ženy
Roja Parfums Enslaved parfém pro ženy
Roja Parfums Enslaved parfém pro ženy
Hlava
bergamot, citron, limetka
Srdce
růže stolistá, ylang-ylang, jasmín, květ pomerančovníku, karafiát
Základ
pačuli, dubový mech, vetiver, cedr, vanilka, kořen kosatce, labdanum, ambra, pižmo
Druh vůněorientální

Enslaved je orientální vůně pro ženy od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Nesmírně smyslný parfém Roja Parfums Enslaved je vonným ztvárněním hluboké, vášnivé lásky.

Roja Dove vysvětluje svou inspiraci k vytvoření parfému Roja Parfums Enslaved tím, že „miluje představu zamilovat se tak hluboce a vášnivě, že není úniku,“ a dodává, že podle starého rodinného slovníku je jednou z definic slova „enslaved“ „stát se vězněm lásky“. „Chtěl jsem vytvořit vůni, která zotročí jak svou nositelku, tak ty, kdo ji na ní ucítí: vůni bez možnosti úniku, kdy se stanete vězněm lásky nositele.“ Tak vznikl parfém Roja Parfums Enslaved, vůně, která slibuje, že z vás učiní otroky lásky.

Vůně Roja Parfums Enslaved se v hlavě otevírá akordy bergamotu, citronu a limetky. V srdci zavoní jasmín z Grasse, růže stolistá, ylang-ylang, květ pomerančovníku, pelargonie a karafiát a základ sestává z tónů pačuli, dubového mechu, vetiveru, cedrového dřeva, vanilky, kořene kosatce, labdana, ambry a pižma. Celkové aroma, nápaditě v orientální kompozici spojující ambrové, dřevité a aromatické stránky s květinovými, balzámovými a zemitými aspekty, je bohaté, jemné, sladké, hřejivé, suché, pudrovité a především nesmírně smyslné.

Ambra, pižmo a kožovité labdanum nabízí nádherné směsi vanilky, cedru, vetiveru, dubového mechu a pačuli svou hlubokou smyslnost. Základu dodává pudrovitost vzácný kořen kosatce, sladkost v kompozici doplňuje bohatá kytice květů a citrusy zajišťují svěžest. Vůní Enslaved Roja Dove opět dokázal, že jeho parfumérská tvorba stojí za pozornost i těch nejnáročnějších znalců.

Balení Roja Parfums Enslaved je přepychové a současně jemně elegantní. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Enslaved je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Enslaved je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Enslaved se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe však vynikne za podzimních večerů. Navždy si získá především milovnice originálních orientálních vůní s výraznou ambrovou, dřevitou a aromatickou stránkou a také ty dámy, které hledají parfém nabitý významem. Své nositelce pomůže Roja Parfums Enslaved nabýt naprosto neodolatelné přitažlivosti a získá jí dlouhotrvající obdivnou pozornost okolí. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Enslaved dokonalým dárkem pro blízkou ženu, které chcete dopřát skutečně to nejlepší.

Roja Parfums Enslaved - nesmírně smyslný parfém pro ty, kdo se nebojí stát se „otroky lásky“.

Roja ParfumsEnslaved parfém pro ženy

50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ROJ0252