Roger & Gallet Extrait De Cologne Tubéreuse Hédonie kolínská voda pro ženy

Roger & Gallet Extrait De Cologne Tubéreuse Hédonie kolínská voda pro ženy
Roger & Gallet Extrait De Cologne Tubéreuse Hédonie kolínská voda pro ženy
100 ml
1 149

Kód: ROG01532 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021

Popis Roger & Gallet Extrait De Cologne Tubéreuse Hédonie
Složení

Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská kolínská voda Roger & Gallet Extrait De Cologne Tubéreuse Hédonie, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den.

  • květinová vůně
  • pro moderní ženu 21. století
  • vůně vhodná pro každodenní nošení

Složení

Složení
růžový pepř, jasmín, tuberóza, petitgrain, celer, pomerančový květ, bergamot, elemi, citron, pomeranč, neroli, ylang-ylang
Druh vůně
květinová

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.

Recenze Roger & Gallet Extrait De Cologne Tubéreuse Hédonie