Roger & Gallet Bois d'Orange výživný krém na ruce a nehty

1×
Roger & Gallet Bois d'Orange výživný krém na ruce a nehty
Roger & Gallet Bois d'Orange výživný krém na ruce a nehty
30 ml

Kód: ROG01747 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Roger & Gallet Bois d'Orange
Složení

Od teď budou vaše ruce nejen perfektně vyživené, ale i neodolatelně voňavé. Parfémovaný krém na ruce Roger & Gallet Bois d'Orange se stane záchranou pro vaši pokožku a jeho vůně potěšením pro vaše smysly.

Vlastnosti:

  • zanechává pokožku jemnou a hebkou
  • hydratuje a vyživuje pokožku
  • podpoří intenzitu vůně stejné kolekce
  • skvěle se hodí společně s vůní jako dárek

Jak používat:
Nanášejte krém na ruce dle potřeby a masírujte, dokud se krém nevstřebá.

Složení

Konzistence
krém

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.

Recenze Roger & Gallet Bois d'Orange1