Roger & Gallet Lotus Bleu

mýdlo

Roger & Gallet Lotus Bleu mýdlo
Roger & Gallet Lotus Bleu mýdlo
100 g

Kód: ROG1193 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Roger & Gallet Lotus Bleu
100 g

Popis produktu Roger & Gallet Lotus Bleu

Popis:
Vydejte se po stopách faraonů s mýdlem Roger & Gallet Lotus Bleu. Exkluzivní mýdlo je inspirované tajemným Egyptem, pradávnými vodami Nilu a magickou vůní leknínu. Nechte se unést svěží vůní květin společně s dřevitými tóny. O svou pokožku pečujte s mýdlem Roger & Gallet Lotus Bleu, které je výsledkem unikátního výrobního procesu legendární značky Roger & Gallet. Nezaměnitelná vůně a jemnost jsou to pravé pro hebkou a vláčnou pokožku. Mýdlo se představuje v praktické a elegantní cestovní krabičce.

Účinky:

  • jemně čistí pokožku
  • zvláčňuje
  • zjemňuje
  • má příjemnou parfemaci

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.
 
Jak aplikovat:
Mýdlo napěňte a jemně vmasírujte na vlhkou pokožku. Důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Konzistence
mýdlo
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.