Roger & Gallet L'Homme Sportsprchový gel a šampon 2 v 1

Roger & Gallet L'Homme Sport sprchový gel a šampon 2 v 1
Roger & Gallet L'Homme Sport sprchový gel a šampon 2 v 1
200 ml

Kód: ROG1182 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Roger & Gallet L'Homme Sport
Vlastnosti

Popis:
Sprchový gel 2v1 Roger & Gallet L'Homme Sport mísí povzbuzující svěžest grapefruitu a aromatické aspekty čajové směsi. Alchymie z dřevitých tónů podtrhuje smyslnost elegantní modernosti. L'Homme Sport poskytuje povzbuzující osvěžení pro unavené tělo i mysl. Sprchový gel a šampón 2v1 Roger & Gallet L'Homme Sport je kombinace bohaté péče s oslnivou vůni. Vlasy i pokožka těla budou příjemné na dotek a velmi svěží.

Účinky:

  • revitalizuje pokožku těla a hlavy
  • osvěžuje
  • zanechává smyslnou vůni
  • jemně čistí

Složení:

  • jantar a dřevité tóny – dodávají smyslnou vůni
  • hydratační složky – udržují správný stupeň vlhkosti pokožky

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte na vlhké tělo a vlasy a následně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.

Recenze Roger & Gallet L'Homme Sport