Roger & Gallet L'Homme Sport

deodorant roll-on

Roger & Gallet L'Homme Sport deodorant roll-on
Roger & Gallet L'Homme Sport deodorant roll-on
Roger & Gallet L'Homme Sport deodorant roll-on
Roger & Gallet L'Homme Sport deodorant roll-on
50 ml

Kód: ROG1180 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Roger & Gallet L'Homme Sport
50 ml

Popis kosmetiky Roger & Gallet L'Homme Sport

Popis:
Kuličkový deodorant Roger & Gallet L’Homme Sport poskytuje pokožce podpaží až 48hodinovou účinnou ochranu proti nežádoucímu pocení. Deodorant zanechává na pokožce lehký pocit svěžesti, eliminuje pocení a přitom nezasahuje do jejího přirozeného fungování.
Deodorant Roger & Gallet L’Homme Sport má lehkou texturu, která nezatěžuje pokožku, nelepí a nechává ji volně dýchat. Zanechává pokožku podpaží zklidněnou a jemnou. Deodorant je bez alkoholu, je dermatologicky testován a je tak vhodný pro každodenní použití i pro citlivou pokožku. 

Účinky:

  • působí až 48 hodin
  • provoní pokožku
  • eliminuje zápach doprovázející pocení
  • nechává pokožku přirozeně dýchat

Složení:

  • bambucké máslo – zjemňuje a stabilizuje pokožku
  • slunečnicový olej – vyhlazuje pokožku

Typ pokožky:
Deodorant je vhodný pro všechny typy mužské pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte deodorant každé ráno a v průběhu dne podle potřeby na suchou pokožku podpaží.

Vlastnosti

Druh balení
deo roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.