Roger & Gallet Jean-Marie Farinatuhé mýdlo v krabičce

1×
Roger & Gallet Jean-Marie Farina tuhé mýdlo v krabičce
Roger & Gallet Jean-Marie Farina tuhé mýdlo v krabičce
100 g

Kód: ROG1237 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Roger & Gallet Jean-Marie Farina
Vlastnosti

Popis:
Tuhé mýdlo Roger & Gallet Jean Marie Farina působí proti vysoušení pokožky, intenzivně ji zvláčňuje a posiluje její pružnost. Odstraňuje z pokožky drobné nečistoty a hloubkově ji hydratuje. Navíc stimuluje vitální funkce pokožky, regeneruje ji a chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.
Ručně vyrobené mýdlo Roger & Gallet Jean Marie Farina se zpracovává podle tradičního rukodělného postupu, čímž si stále zachovává svou prémiovou kvalitu. Na pokožce zanechává svěží vůni, která je kombinací vybraných látek, jako jsou citrusové plody, myrta, cedrové dřevo a rozmarýn.

Účinky:

  • zabraňuje vysoušení pokožky
  • hydratuje a čistí pokožku
  • zanechává pokožku provoněnou
  • zvláčňuje

Složení:

  • glycerín – působí na pokožku jako přirozený vlhkostní faktor
  • výtažek z pomerančovníku – osvěžuje pokožku
  • směs éterických olejů – zajistí pokožce jedinečnou vůni

Typ pokožky:
Mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Napěňte mýdlo ve vlhkých rukou, vmasírujte jej a omyjte ruce podle potřeby.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.

Recenze Roger & Gallet Jean-Marie Farina