Roger & Gallet Cédrat

mýdlo

Roger & Gallet Cédrat mýdlo
Roger & Gallet Cédrat mýdlo
100 g

Kód: ROG1520 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Roger & Gallet Cédrat
100 g

Popis produktu Roger & Gallet Cédrat

Popis:
Kulaté mýdlo Roger & Gallet Cédrat bylo vyrobeno podle tradiční rukodělné receptury. Zajišťuje tak pokožce maximální pěnivost, která jí poskytuje luxusní péči, jemně ji čistí a zabraňuje jejímu vysoušení. Navíc pokožku provoní jemnou kombinací citrusových plodů, kardamomu, pižma a cedrového dřeva.
Parfémované mýdlo Roger & Gallet Cédrat je uschováno v praktickém plastovém boxu, díky kterému můžete mít mýdlo kdykoliv po ruce – skvělou volbou je třeba na dlouhé cestování. Mýdlo chrání vitální funkce pokožky, zajišťuje jí potřebnou vláčnost, jemnost a hydrataci.

Účinky:

  • hydratuje a čistí pokožku
  • zanechává pokožku provoněnou
  • zvláčňuje
  • v praktickém balení vhodné na cestování
  • zabraňuje vysoušení pokožky

Složení:

  • výtažek z citrusového plodu cedrátu – je výrazným antioxidantem
  • glycerín – působí na pokožku jako přirozený vlhkostní faktor
  • směs éterických olejů – zajistí pokožce jedinečnou vůni

Typ pokožky:
Mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Napěňte mýdlo ve vlhkých rukou, vmasírujte jej a omyjte ruce podle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
mýdlo
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.