Roger & Gallet Bois d'Orangetuhé mýdlo v krabičce

2×
Roger & Gallet Bois d'Orange tuhé mýdlo v krabičce
Roger & Gallet Bois d'Orange tuhé mýdlo v krabičce
100 g

Kód: ROG1239 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Roger & Gallet Bois d'Orange

Popis:
Tuhé mýdlo Roger & Gallet Bois d’Orange je vyrobené podle řemeslných tradic a zachovává si tak svou výjimečnou kvalitu. Regeneruje pokožku rukou, zvláčňuje ji a zanechává příjemně provoněnou kombinací mandarinek, květů pomerančovníku, cedrového dřeva a jantaru.
Mýdlo Roger & Gallet Bois d’Orange chrání a stimuluje vitální funkce pokožky. Účinně hydratuje svrchní vrstvu pokožky a odstraňuje z ní šetrně drobné nečistoty. Tuhé mýdlo navíc působí proti nechtěnému vysoušení pokožky a chrání její pružnost.

Účinky:

  • hydratuje a čistí pokožku
  • zanechává pokožku provoněnou
  • zvláčňuje
  • zabraňuje vysoušení pokožky

Složení:

  • olej z hořkého pomeranče – působí na pokožku jako kondicionér a vyhlazuje ji
  • výtažek z pomerančovníku – osvěžuje pokožku
  • glycerín – působí na pokožku jako přirozený vlhkostní faktor

Typ pokožky:
Mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Napěňte mýdlo ve vlhkých rukou, vmasírujte jej a omyjte ruce podle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
mýdlo
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.

Recenze Roger & Gallet Bois d'Orange