Roger & Gallet Bienfaits

sprchový gel s hydratačním účinkem

Roger & Gallet Bienfaits sprchový gel s hydratačním účinkem
Roger & Gallet Bienfaits sprchový gel s hydratačním účinkem
Roger & Gallet Bienfaits sprchový gel s hydratačním účinkem
200 ml

Kód: ROG1390 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Roger & Gallet Bienfaits
200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Roger & Gallet Bienfaits

Popis:
Sprchový gel s hydratačním účinkem Roger & Gallet Bienfaits probudí vaše smysly a dobrou náladu. Dokonale čistí a vytváří jemnou pěnu. Je voňavý, zajistí krásně jemnou pokožku a snadno se oplachuje. Je zcela rostlinného původu, neobsahuje parabeny a barviva. Je obohacen o aktivní složky, které dokonale hydratují a přinášejí svěžest.

Účinky:

  • dokonale hydratuje
  • osvěžuje pokožku
  • přináší jemnost a svěžest

Složení:

  • aloe vera – hydratuje a regeneruje pokožku do hloubky

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste sprchový gel na navlhčenou pokožku a důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.