Roger & Gallet Amande Persane

mýdlo

1×
Roger & Gallet Amande Persane mýdlo
Roger & Gallet Amande Persane mýdlo
100 g

Kód: ROG1158 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Roger & Gallet Amande Persane
100 g

Popis produktu Roger & Gallet Amande Persane

Popis:
Parfémované mýdlo Roger & Gallet Amande Persane překvapí svou intenzivní, ale velmi příjemnou vůní bergamotu, mandarinky a hořkých mandlí, kterou dlouhodobě zanechá na pokožce. Díky speciálnímu složení, které obsahuje i kombinaci éterický olejů, dokáže mýdlo chránit a stimulovat vitální funkce pokožky.
Mýdlo Roger & Gallet Amande Persane se dá lehce schovat do uzavíratelného boxu a je tak komfortním společníkem i na cestování. Mýdlo bylo vyrobeno ručně podle tradiční receptury, která zaručuje jeho vysokou pěnivost a zanechá pokožku jemnou, provoněnou a vláčnou.

Účinky:

  • jemně čistí pokožku
  • provoní pokožku intenzivní vůní
  • zvláčňuje a zjemňuje pokožku
  • stimuluje vitální funkce pokožky
  • v praktickém balení vhodné na cestování

Složení:

  • mandlový olej – regeneruje pokožku
  • cedrový olej – posiluje pokožku a zlepšuje její stav
  • mandarinkový olej – osvěžuje pokožku a uvolňuje ji

Typ pokožky:
Mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Napěňte mýdlo ve vlhkých rukou a omyjte ruce podle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
mýdlo
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.