RochasMoustache parfémovaná voda pro muže

4×
Rochas Moustache parfémovaná voda pro muže
Rochas Moustache parfémovaná voda pro muže
125 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ROS00917

Svůdná kompozice pánské parfémované vody Rochas Moustache vás zavede do současného městského světa, v němž je důležitý každičký detail. Vůně je inspirovaná přirozenou vnitřní silou i citlivostí moderního asertivního muže.

  • návyková, orientální dřevitá vůně
  • pro moderního muže, který je silný a zároveň citlivý
  • inspirováno současným městským životem

Složení vůně
Orientálně dřevitá cesta vůně Rochas Moustache začíná spojením sladké mandarinky a kuliček růžového pepře. Ve svém srdci parfémovaná voda odkrývá akordy růže a cedrového dřeva, které potvrzují její silný charakter. Základ je oproti tomu odlišný – spojují se v něm tóny nasládlého, lehce kořenitého pačuli a pudrového benzoinu s příjemným vanilkovým podtónem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžový pepř, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, cedrové dřevo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli, benzoin
Druh vůně
orientální, dřevitá

Rochas je módní dům založený v roce 1925 Marcelem Rochasem, který jako první na světě navrhl 2/3 kabáty a sukně s kapsami. Rochas proslul ale zejména díky svému podpisu u parfémů Femme, v podobě růžové krabičky s černou krajkou.
Jeho slavný parfém Femme byl v roce 1990, 35 let po Rochasově smrti, znovu uveden do prodeje. Značku Rochas dnes vyhledávají takové celebrity jako je Nicole Kidman, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez nebo Sarah Jessica Parker. Zkuste nenapodobitelné vůně značky Rochas i vy a určitě nebudete litovat!