RoC Soleil Protect ochranný balzám na rty SPF 30

 • RoC Soleil Protect ochranný balzám na rty SPF 30
 • RoC Soleil Protect ochranný balzám na rty SPF 30 1
   více

  Varianty RoC Soleil Protect

  • RoC Soleil Protect ochranný balzám na rty SPF 30 (Lip Balm) 4,9 gochranný balzám na rty SPF 30 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Lip Balm) 4,9 g
   Kód: ROO1510

  Nahoru

  Popis kosmetiky RoC Soleil Protect

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  Konzistence

  balzám

  Pleť

  pro všechny typy pleti

  Stupeň ochrany

  vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)

  Popis:

  Ultra účinný balzám na rty RoC Soleil Protexion+ dokonale ochrání vaše rty před UVA a UVB zářením. Faktor s koeficientem SPF 30 poskytne ochranu a hydrataci i těm nejcitlivějším rtům před spálením a popraskáním a zanechá je dokonale hebké, svůdné a chráněné.
  Báze má velkou výhodu, že ji můžete používat nejen na rty, ale na všechna místa, která jsou nadměrně vystavována slunečnímu svitu, nebo na něho nesmí přijít vůbec. Balzám můžete lokálně používat i v okolí očí, nosu, uší, rtů, jizev, mateřských znamének a podobně.
  S balzámem na rty RoC Soleil Protexion+ nedopustíte ani u těch nejcitlivějších míst jakékoliv ohrožení slunečním zářením!

  Účinky:

  • chrání citlivá místa před nepříznivými vlivy UVA a UVB záření
  • hydratuje

  Složení:

  • UVA a UVB filtry – ochraňují před nepříznivými vlivy slunečního záření
  • vosky – tvoří ochranný film pro optimální hydrataci a komfort

  Typ pleti:

  Balzám je vhodný pro všechny typy pleti.

  Jak aplikovat:

  Aplikujte na citlivá místa před jejich vystavením slunečnímu záření a poté opakujte minimálně každé 2 hodiny, nebo po každém koupání a setření.

  Nahoru

  O značce RoC

  Kosmetika RoC | RoC - věda ve službách krásy. Značka kosmetiky pro péči o pleť RoC byla založena ve Francii roku 1957. Vytvořena byla zejména pro ženy, které trápí kožní problémy, a patří mezi první značky používající retinol, velmi účinnou látku v boji proti známkám stárnutí.V roce 1943 stanul lékárník Jean-Charles Lissarrague v čele pařížské lékárny Rogé Cavaillès, specializující se na dermatologii. Na počátku 50. let vyvinul na základě požadavků dermatologů první neparfémovanou formuli pro péči o pleť. Tak se zrodila značka RoC, jejíž jméno je odvozeno z názvu lékárny Rogé Cavaillès.Jean-Charles Lissarrague je uznávaný jako skutečný průkopník a vizionář kosmetického průmyslu díky svému úsilí o kombinaci krásy s farmaceutickou nekompromisností. Využíval své farmaceutické znalosti k tomu, aby vybíral pro své produkty ty pro pleť nejprospěšnější ingredience, a tak dokázal ženám dodávat kosmetické výrobky se skutečnými a smysluplnými výsledky. Myslel totiž na to, že každá žena – a zejména ta s problematickou pletí – touží vypadat a cítit se co nejkrásnější.Značka RoC stanula hned ve svých počátcích v čele inovací v péči o pleť díky svým patentovaným průlomovým objevům, mezi které patří stabilizovaný vitamín A (Retinol), THPE (Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine) nebo E-PULSE™. Řadu průkopnických inovací značka přinesla také do oblasti ochrany proti škodlivým vlivům slunečních paprsků. Mezi nejnovější inovace z dílny RoC patří naprosto revoluční přístup v boji proti stárnutí pleti – využití bioelektřiny.Suroviny pro výrobu produktů značky RoC jsou pečlivě vybírány na základě dvou hlavních kritérií – účinnosti a bezpečnosti. Cílem je zamezit alergickým reakcím a poskytnout to nejlepší všem typům pleti, i té nejcitlivější. Produkty podléhají důkladnému klinickému testování vědců, mezi které patří i dermatologové.Značka RoC je naprosto oddaná neustálému úsilí o podporu ženské krásy s pomocí vědy a klade velký důraz také na to, aby bylo používání jejích produktů skutečným požitkem. Vášeň a pozornost vůči detailům činí z jejích vývojových procesů více než pouhou technologii. RoC znamená skutečné umění v kosmetice.

  Nahoru

  RoC Soleil Protect recenze

  Co si o RoC Soleil Protect myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu