ROC PRO-SUBLIME oční krém proti vráskám | notino.cz
530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

RoC Pro-Sublime

oční krém proti vráskám

RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
RoC Pro-Sublime oční krém proti vráskám
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: ROO1543 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky RoC Pro-Sublime

Popis:
Oční krém proti vráskám RoC Pro-Sublime je speciální kosmetická péče, která ošetří oční okolí, vyhladí vrásky a odstraní tmavé kruhy a váčky pod očima. Okolí očí je velmi citlivá oblast, která trpí nejen rozmary počasí, ale také mimikou vašeho obličeje. Vlivem přibývajícího věku oční okolí ochabuje a začínají se tvořit vrásky a drobné linky. Oční krém pleť posiluje a zabraňuje tak jejímu předčasnému stárnutí.
Díky rychlému účinku speciální technologie, která obsahuje kyselinu hyaluronovou a retinol bude pleť rychle zpevněná a vyhlazená od vrásek. Oční krém Pro-Sublime ihned po nanesení oční okolí osvěžuje, odstraňuje všechny jeho nedokonalosti i barevné nerovnoměrnosti. Zanechává pleť hladkou, pružnou, hydratovanou a dokonale vyživenou.
Krém Pro-Sublime má hedvábnou texturu, která se snadno vstřebává. Účinné látky chrání pleť proti vnějším škodlivým vlivům, jako je vítr, slunce, mráz, tvrdá voda nebo znečištěné životní prostředí. Dokonale pleť zpevňuje, vyhlazuje, posiluje, dodává jí jemnost a nádherně rozjasňuje celé oční okolí. Hýčkejte okolí svých očí luxusní péčí, aby vaše oči krásně zářily!

Účinky:

 • vyhlazuje vrásky a drobné linky
 • odstraňuje tmavé kruhy a váčky pod očima
 • posiluje a zpevňuje pleť
 • zabraňuje předčasnému stárnutí pleti
 • osvěžuje pleť a odstraňuje barevné nedokonalosti pleti
 • hydratuje a vyživuje pleť
 • dodává pleti pružnost
 • chrání pleť před vnějšími škodlivými vlivy
 • snadno se vstřebává
 • zjemňuje a rozjasňuje pleť

Složení:

 • kyselina hyaluronová – urychluje hojící procesy a potlačuje vznik jizev, má schopnost na sebe vázat velké množství vody
 • retinol – vitamin A – je důležitý pro růst a obnovu pleťových buněk, pomáhá udržovat vlhkost a pružnost pleti, je velmi účinný při vyhlazování jemných i hlubokých vrásek
 • glycerin – pomáhá udržovat v pleti optimální hydrataci

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Nanášejte na čistou pleť v očním okolí jednou až dvakrát denně.

 

Vlastnosti

Podle problému pleti
otoky a tmavé kruhy, vrásky a linky
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce RoC

Kosmetika RoC | RoC - věda ve službách krásy. Značka kosmetiky pro péči o pleť RoC byla založena ve Francii roku 1957. Vytvořena byla zejména pro ženy, které trápí kožní problémy, a patří mezi první značky používající retinol, velmi účinnou látku v boji proti známkám stárnutí.
V roce 1943 stanul lékárník Jean-Charles Lissarrague v čele pařížské lékárny Rogé Cavaillès, specializující se na dermatologii. Na počátku 50. let vyvinul na základě požadavků dermatologů první neparfémovanou formuli pro péči o pleť. Tak se zrodila značka RoC, jejíž jméno je odvozeno z názvu lékárny Rogé Cavaillès.
Jean-Charles Lissarrague je uznávaný jako skutečný průkopník a vizionář kosmetického průmyslu díky svému úsilí o kombinaci krásy s farmaceutickou nekompromisností. Využíval své farmaceutické znalosti k tomu, aby vybíral pro své produkty ty pro pleť nejprospěšnější ingredience, a tak dokázal ženám dodávat kosmetické výrobky se skutečnými a smysluplnými výsledky. Myslel totiž na to, že každá žena – a zejména ta s problematickou pletí – touží vypadat a cítit se co nejkrásnější.
Značka RoC stanula hned ve svých počátcích v čele inovací v péči o pleť díky svým patentovaným průlomovým objevům, mezi které patří stabilizovaný vitamín A (Retinol), THPE (Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine) nebo E-PULSE™. Řadu průkopnických inovací značka přinesla také do oblasti ochrany proti škodlivým vlivům slunečních paprsků. Mezi nejnovější inovace z dílny RoC patří naprosto revoluční přístup v boji proti stárnutí pleti – využití bioelektřiny.
Suroviny pro výrobu produktů značky RoC jsou pečlivě vybírány na základě dvou hlavních kritérií – účinnosti a bezpečnosti. Cílem je zamezit alergickým reakcím a poskytnout to nejlepší všem typům pleti, i té nejcitlivější. Produkty podléhají důkladnému klinickému testování vědců, mezi které patří i dermatologové.
Značka RoC je naprosto oddaná neustálému úsilí o podporu ženské krásy s pomocí vědy a klade velký důraz také na to, aby bylo používání jejích produktů skutečným požitkem. Vášeň a pozornost vůči detailům činí z jejích vývojových procesů více než pouhou technologii.
RoC znamená skutečné umění v kosmetice.