RoCKeops deodorant ve spreji 48h

RoC Keops deodorant ve spreji 48h
RoC Keops deodorant ve spreji 48h
Rozbalený produkt, který může být lehce použitý nebo bez původního obalu.
Rozbaleno
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
339

Ušetříte 46%
100 ml
180

Kód: ROO01958 | 4 ks skladem

Rozbalený produkt, který může být lehce použitý nebo bez původního obalu.

1
Večerní doručení Praha
pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
pátek 29. 10. 2021

Popis RoC Keops
Vlastnosti

48 hodin ochrany před zápachem potu bez rizika alergií a podráždění kůže.

Chcete zabránit nadměrnému pocení, ale běžné deodoranty a antiperspiranty vaši pokožku podráždí? Deodorant ve spreji RoC Keops má natolik šetrné složení, že bude vyhovovat i velmi citlivé pokožce. Neobsahuje parfemaci, a tak minimalizuje riziko alergických reakcí. Pocení a nepříjemný zápach s ním spojený ale bude spolehlivě regulovat po dobu až 48 hodin. Užívejte si pocit suchého podpaží a dlouhodobé svěžesti.

Vlastnosti:

  • minimalizuje nadměrné pocení a dodává pocit dlouhodobé svěžesti
  • reguluje nepříjemný zápach spojený s pocením až po dobu 48 hodin
  • respektuje přirozenou kožní rovnováhu, nezpůsobuje podráždění
  • je šetrný, hodí se i pro citlivou pokožku po holení
  • chrání před pocitem nepohodlí a vlhkosti
  • nezpůsobuje alergické reakce

Složení:

  • hydroxylchlorid hlinitý – redukuje tvorbu potu a vlhkosti, zabraňuje vzniku zápachu
  • neobsahuje alkohol a parfemaci – minimalizuje riziko alergických reakcí
  • neobsahuje hnací aerosolové plyny

Jak aplikovat:
Před použitím deodorant ve spreji RoC Keops dobře protřepejte. Nastříkejte každý den ráno, nebo během dne podle potřeby, na čistou a zcela suchou pokožku podpaží. Můžete použít i po epilaci či depilaci.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce RoC

Kosmetika RoC | RoC - věda ve službách krásy. Značka kosmetiky pro péči o pleť RoC byla založena ve Francii roku 1957. Vytvořena byla zejména pro ženy, které trápí kožní problémy, a patří mezi první značky používající retinol, velmi účinnou látku v boji proti známkám stárnutí.
V roce 1943 stanul lékárník Jean-Charles Lissarrague v čele pařížské lékárny Rogé Cavaillès, specializující se na dermatologii. Na počátku 50. let vyvinul na základě požadavků dermatologů první neparfémovanou formuli pro péči o pleť. Tak se zrodila značka RoC, jejíž jméno je odvozeno z názvu lékárny Rogé Cavaillès.
Jean-Charles Lissarrague je uznávaný jako skutečný průkopník a vizionář kosmetického průmyslu díky svému úsilí o kombinaci krásy s farmaceutickou nekompromisností. Využíval své farmaceutické znalosti k tomu, aby vybíral pro své produkty ty pro pleť nejprospěšnější ingredience, a tak dokázal ženám dodávat kosmetické výrobky se skutečnými a smysluplnými výsledky. Myslel totiž na to, že každá žena – a zejména ta s problematickou pletí – touží vypadat a cítit se co nejkrásnější.
Značka RoC stanula hned ve svých počátcích v čele inovací v péči o pleť díky svým patentovaným průlomovým objevům, mezi které patří stabilizovaný vitamín A (Retinol), THPE (Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine) nebo E-PULSE™. Řadu průkopnických inovací značka přinesla také do oblasti ochrany proti škodlivým vlivům slunečních paprsků. Mezi nejnovější inovace z dílny RoC patří naprosto revoluční přístup v boji proti stárnutí pleti – využití bioelektřiny.
Suroviny pro výrobu produktů značky RoC jsou pečlivě vybírány na základě dvou hlavních kritérií – účinnosti a bezpečnosti. Cílem je zamezit alergickým reakcím a poskytnout to nejlepší všem typům pleti, i té nejcitlivější. Produkty podléhají důkladnému klinickému testování vědců, mezi které patří i dermatologové.
Značka RoC je naprosto oddaná neustálému úsilí o podporu ženské krásy s pomocí vědy a klade velký důraz také na to, aby bylo používání jejích produktů skutečným požitkem. Vášeň a pozornost vůči detailům činí z jejích vývojových procesů více než pouhou technologii.
RoC znamená skutečné umění v kosmetice.

Recenze RoC Keops