RoCKeops deodorant ve spreji 48h

RoC Keops deodorant ve spreji 48h
RoC Keops deodorant ve spreji 48h
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
339

Ušetříte 36%
100 ml
214

Kód: ROO01949 | 5 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 29. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 9. 2021

Popis RoC Keops
Vlastnosti

Popis:
Unikátní deodorant ve spreji RoC Keops vás spolehlivě po dobu 24 hodin ochrání proti pocení. Velmi účinně reguluje tvorbu potu, působí proti nepříjemnému zápachu a vlhkosti a umožňuje pokožce krásně dýchat.  Sprej neobsahuje alkohol a parfém. Jeho formule byla vyvinuta pro velmi citlivou pleť tak, aby minimalizovala riziko vzniku alergických reakcí.
Hypoalergenní jemná a suchá textura deodorantu zaručuje rychlé zaschnutí na pokožce a nezanechává žádné stopy na oblečení. Obsažený allantion zajistí vaší pokožce svěžest, dokonalý komfort a měkkost. Má navíc hojivé, zklidňující a regenerující účinky.
Zamezte nepříjemnému pocení a užívejte si dokonalý pocit sucha v podpaží s jedinečným deodorantem RoC Keops!

Účinky:

  • zamezuje pocení po dobu 24 hodin
  • koriguje nepříjemný zápach
  • předchází vzniku skvrn od potu na oblečení
  • nevytváří na oblečení bílé stopy
  • zanechává jemnou a měkkou pokožku
  • zklidňuje a regeneruje

Složení:

  • allantion – podporuje hojivé a regenerační procesy

Typ pokožky:
Je vhodný pro všechny typy včetně velmi citlivých.

Jak aplikovat:
Před použitím sprej dobře protřepejte a nastříkejte na čistou a suchou pokožku podpaží ze vzdálenosti zhruba 15 cm.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce RoC

Kosmetika RoC | RoC - věda ve službách krásy. Značka kosmetiky pro péči o pleť RoC byla založena ve Francii roku 1957. Vytvořena byla zejména pro ženy, které trápí kožní problémy, a patří mezi první značky používající retinol, velmi účinnou látku v boji proti známkám stárnutí.
V roce 1943 stanul lékárník Jean-Charles Lissarrague v čele pařížské lékárny Rogé Cavaillès, specializující se na dermatologii. Na počátku 50. let vyvinul na základě požadavků dermatologů první neparfémovanou formuli pro péči o pleť. Tak se zrodila značka RoC, jejíž jméno je odvozeno z názvu lékárny Rogé Cavaillès.
Jean-Charles Lissarrague je uznávaný jako skutečný průkopník a vizionář kosmetického průmyslu díky svému úsilí o kombinaci krásy s farmaceutickou nekompromisností. Využíval své farmaceutické znalosti k tomu, aby vybíral pro své produkty ty pro pleť nejprospěšnější ingredience, a tak dokázal ženám dodávat kosmetické výrobky se skutečnými a smysluplnými výsledky. Myslel totiž na to, že každá žena – a zejména ta s problematickou pletí – touží vypadat a cítit se co nejkrásnější.
Značka RoC stanula hned ve svých počátcích v čele inovací v péči o pleť díky svým patentovaným průlomovým objevům, mezi které patří stabilizovaný vitamín A (Retinol), THPE (Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine) nebo E-PULSE™. Řadu průkopnických inovací značka přinesla také do oblasti ochrany proti škodlivým vlivům slunečních paprsků. Mezi nejnovější inovace z dílny RoC patří naprosto revoluční přístup v boji proti stárnutí pleti – využití bioelektřiny.
Suroviny pro výrobu produktů značky RoC jsou pečlivě vybírány na základě dvou hlavních kritérií – účinnosti a bezpečnosti. Cílem je zamezit alergickým reakcím a poskytnout to nejlepší všem typům pleti, i té nejcitlivější. Produkty podléhají důkladnému klinickému testování vědců, mezi které patří i dermatologové.
Značka RoC je naprosto oddaná neustálému úsilí o podporu ženské krásy s pomocí vědy a klade velký důraz také na to, aby bylo používání jejích produktů skutečným požitkem. Vášeň a pozornost vůči detailům činí z jejích vývojových procesů více než pouhou technologii.
RoC znamená skutečné umění v kosmetice.

Recenze RoC Keops