ROC DÉMAQUILLANT dvousložkový odličovač očí | notino.cz

RoC Démaquillant

dvousložkový odličovač očí

RoC Démaquillant dvousložkový odličovač očí
RoC Démaquillant dvousložkový odličovač očí
RoC Démaquillant dvousložkový odličovač očí
125 ml
299CZK

Kód: ROO1482 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky RoC Démaquillant

Popis:
Jedinečný dvousložkový odličovač očí RoC Démaquillant dokonale odstraňuje voděodolný make-up, kožní maz a jiné nečistoty bez jakéhokoliv podráždění. Speciálně vyvinutá formule minimalizuje riziko alergií i u velmi citlivých očních partií a je vhodná pro nositelky kontaktních čoček. Vaši pleť zanechá krásně svěží, vyčištěnou a regenerovanou.
Dvousložkový odličovač očí velmi efektivně spojuje olejovou a vodní fázi, které je nutné před odličováním spojit protřepáním. Olejová část optimálně rozpouští i ten nejodolnější make-up, takže vás spolehlivě odlíčí, zatímco vodní báze obsahuje unikátní zvláčňující složky pro osvěžení a regeneraci pleti. Formule je dermatologicky a oftalmologicky testována.
S dvousložkovým odličovačem očí RoC Démaquillant máte zajištěnu krásně čistou pleť bez rizika podráždění!

Účinky:

  • jemně a dokonale odstraňuje všechny typy očního make-upu, včetně voděodolného
  • nezanechává pocit mastné pleti
  • hydratuje a vyživuje pleť

Složení:

  • panthenol – má hojivé účinky a zabraňuje stárnutí pleti
  • glycerin – hydratuje pleť

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy včetně mimořádně citlivých.

Jak aplikovat:
Před použitím protřepejte lahvičku a za pomocí vatového tamponu naneste na oči. Bez zbytečného tření odstraňte make-up od horního víčka směrem k dolnímu.

 

Vlastnosti

Konzistence
voda
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce RoC

Kosmetika RoC | RoC - věda ve službách krásy. Značka kosmetiky pro péči o pleť RoC byla založena ve Francii roku 1957. Vytvořena byla zejména pro ženy, které trápí kožní problémy, a patří mezi první značky používající retinol, velmi účinnou látku v boji proti známkám stárnutí.
V roce 1943 stanul lékárník Jean-Charles Lissarrague v čele pařížské lékárny Rogé Cavaillès, specializující se na dermatologii. Na počátku 50. let vyvinul na základě požadavků dermatologů první neparfémovanou formuli pro péči o pleť. Tak se zrodila značka RoC, jejíž jméno je odvozeno z názvu lékárny Rogé Cavaillès.
Jean-Charles Lissarrague je uznávaný jako skutečný průkopník a vizionář kosmetického průmyslu díky svému úsilí o kombinaci krásy s farmaceutickou nekompromisností. Využíval své farmaceutické znalosti k tomu, aby vybíral pro své produkty ty pro pleť nejprospěšnější ingredience, a tak dokázal ženám dodávat kosmetické výrobky se skutečnými a smysluplnými výsledky. Myslel totiž na to, že každá žena – a zejména ta s problematickou pletí – touží vypadat a cítit se co nejkrásnější.
Značka RoC stanula hned ve svých počátcích v čele inovací v péči o pleť díky svým patentovaným průlomovým objevům, mezi které patří stabilizovaný vitamín A (Retinol), THPE (Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine) nebo E-PULSE™. Řadu průkopnických inovací značka přinesla také do oblasti ochrany proti škodlivým vlivům slunečních paprsků. Mezi nejnovější inovace z dílny RoC patří naprosto revoluční přístup v boji proti stárnutí pleti – využití bioelektřiny.
Suroviny pro výrobu produktů značky RoC jsou pečlivě vybírány na základě dvou hlavních kritérií – účinnosti a bezpečnosti. Cílem je zamezit alergickým reakcím a poskytnout to nejlepší všem typům pleti, i té nejcitlivější. Produkty podléhají důkladnému klinickému testování vědců, mezi které patří i dermatologové.
Značka RoC je naprosto oddaná neustálému úsilí o podporu ženské krásy s pomocí vědy a klade velký důraz také na to, aby bylo používání jejích produktů skutečným požitkem. Vášeň a pozornost vůči detailům činí z jejích vývojových procesů více než pouhou technologii.
RoC znamená skutečné umění v kosmetice.

Menu