ROC DÉMAQUILLANT micelární voda pro citlivou pleť | notino.cz

RoC Démaquillant

micelární voda pro citlivou pleť

RoC Démaquillant micelární voda pro citlivou pleť
RoC Démaquillant micelární voda pro citlivou pleť
RoC Démaquillant micelární voda pro citlivou pleť
400 ml
369

Kód: ROO1528 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky RoC Démaquillant

Popis:
Micelární voda RoC Démaquillant dokonale vyčistí bez vysušování zbytky make-upu a všech nečistot i z velmi citlivé pleti. Obsažené účinné látky ji zklidní a odbourají všechny nepříjemné pocity jako například pnutí, nebo pálení. Formule neobsahuje alkohol ani mýdlo a zanechá vaši pleť hloubkově vyčištěnou, osvěženou a rozjasněnou.
Báze může být díky své jemnosti používána i na odličování očí, které nedráždí ani u velmi citlivých nositelek kontaktních čoček. Micelární voda udržuje dokonalou rovnováhu pleti, kterou ráno rozjasní a probudí k činnosti, večer z ní odstraní bez zbytečného podráždění všechny zbytky nečistot.
S micelární vodou pro citlivou pleť RoC Démaquillant navrátíte své pleti zdraví, svěžest a čistotu!

Účinky:

  • dokonale čistí pleť do hloubky bez jakéhokoliv podráždění
  • zabraňuje pocitům pálení a pnutí
  • chrání pleť před vysušováním
  • zklidňuje pleť a má hojivé účinky
  • výborně se hodí pro odlíčení i velmi citlivých očí

Složení:

  • allantion – podporuje hojivé a regenerační procesy
  • panthenol – má hojivé účinky a zabraňuje stárnutí pleti

Typ pleti:
Je vhodná pro citlivou pleť a oční okolí.

Jak aplikovat:
Nanášejte každé ráno a večer pomocí vatového tamponu na vyčištěnou pleť. Po aplikaci neomývejte!

 

Vlastnosti

Konzistence
voda
Podle problému pleti
citlivá a alergická pleť
Typ pleti
citlivá

O značce RoC

Kosmetika RoC | RoC - věda ve službách krásy. Značka kosmetiky pro péči o pleť RoC byla založena ve Francii roku 1957. Vytvořena byla zejména pro ženy, které trápí kožní problémy, a patří mezi první značky používající retinol, velmi účinnou látku v boji proti známkám stárnutí.
V roce 1943 stanul lékárník Jean-Charles Lissarrague v čele pařížské lékárny Rogé Cavaillès, specializující se na dermatologii. Na počátku 50. let vyvinul na základě požadavků dermatologů první neparfémovanou formuli pro péči o pleť. Tak se zrodila značka RoC, jejíž jméno je odvozeno z názvu lékárny Rogé Cavaillès.
Jean-Charles Lissarrague je uznávaný jako skutečný průkopník a vizionář kosmetického průmyslu díky svému úsilí o kombinaci krásy s farmaceutickou nekompromisností. Využíval své farmaceutické znalosti k tomu, aby vybíral pro své produkty ty pro pleť nejprospěšnější ingredience, a tak dokázal ženám dodávat kosmetické výrobky se skutečnými a smysluplnými výsledky. Myslel totiž na to, že každá žena – a zejména ta s problematickou pletí – touží vypadat a cítit se co nejkrásnější.
Značka RoC stanula hned ve svých počátcích v čele inovací v péči o pleť díky svým patentovaným průlomovým objevům, mezi které patří stabilizovaný vitamín A (Retinol), THPE (Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine) nebo E-PULSE™. Řadu průkopnických inovací značka přinesla také do oblasti ochrany proti škodlivým vlivům slunečních paprsků. Mezi nejnovější inovace z dílny RoC patří naprosto revoluční přístup v boji proti stárnutí pleti – využití bioelektřiny.
Suroviny pro výrobu produktů značky RoC jsou pečlivě vybírány na základě dvou hlavních kritérií – účinnosti a bezpečnosti. Cílem je zamezit alergickým reakcím a poskytnout to nejlepší všem typům pleti, i té nejcitlivější. Produkty podléhají důkladnému klinickému testování vědců, mezi které patří i dermatologové.
Značka RoC je naprosto oddaná neustálému úsilí o podporu ženské krásy s pomocí vědy a klade velký důraz také na to, aby bylo používání jejích produktů skutečným požitkem. Vášeň a pozornost vůči detailům činí z jejích vývojových procesů více než pouhou technologii.
RoC znamená skutečné umění v kosmetice.

Menu