Robert PiguetCasbah parfémovaná voda unisex

3×
Robert Piguet Casbah parfémovaná voda unisex
Robert Piguet Casbah parfémovaná voda unisex
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ROP0899

Kadidlová vůně parfémované vody Robert Piguet Casbah spojuje kouř se zelenými tóny a kořením do nezvyklé unisex kombinace.

  • dřevitě kořeněná vůně
  • výrazná pikantnost kadidla
  • silná a dlouhotrvající

Složení vůně
Odvážná dávka kadidla se ve vůni Casbah snoubí se zelenou andělikou a štiplavým kořením. Vrchní tóny vůně jsou tvořeny hřejivým muškátovým oříškem, pepřem a andělikovým kořenem. Hladké aroma kosatce se proplétá se vzrušujícím tabákem. Tajuplné kadidlo vás zavede do nitra starověkých chrámů ve směsi s cedrovým dřevem a vetiverem.

Příběh vůně
Casbah je název pro hliněnou pevnost v horách severní Afriky. V dobách krize se v ní dokázala ukrýt celá vesnice. Parfémovaná voda Casbah je podobně silná a neústupná. Připomíná horký africký vzduch, suchou vůni písku a chladné světlo nočního nebe nad pouští. 

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
muškátový oříšek, černý pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tabák, kořen kosatce, kadidlo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
víno, cedr
Druh vůně
orientální, kořenitá

Francouzské parfémy Robert Piguet vám nabízejí eleganci a jedinečnost, stejně jako módní oblečení pocházející ze stejnojmenné dílny. I když se dámské a pánské parfémy Robert Piguet drží spíše osvědčené klasiky, obsahují i moderní ingredience, které vás dokážou v mnohém překvapit! Nechejte se unášet luxusním aroma vůní značky Robert Piguet, které v sobě ukrývají nezaměnitelné kouzlo pravé Francie!

První luxusní parfém Robert Piguet se na trhu objevil v roce 1944. Jednalo se o koženou chypre vůni Bandit, která oslovila i samotnou Marlene Dietrichovou. O rok později byla představena jedinečná vůně Visa, na jejímž návrhu se podílel i Jean Charles. Okouzlující tuberózovou vůni Fracas, která vznikla v roce 1947, si zase oblíbila zpěvačka Madonna. Vyzkoušejte jedinečné parfémy Robert Piguet, které se možná stanou i vaší srdcovkou!