Rimmel ScandalEyes Rockin Curves

řasenka pro objem

5×
Rimmel ScandalEyes Rockin Curves řasenka pro objem
Rimmel ScandalEyes Rockin Curves řasenka pro objem
Rimmel ScandalEyes Rockin Curves řasenka pro objem
Rimmel ScandalEyes Rockin Curves řasenka pro objem
odstín 003 Extreme Black 12 ml

Kód: RIM1627 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Rimmel ScandalEyes Rockin Curves
odstín 003 Extreme Black 12 ml

Popis kosmetiky Rimmel ScandalEyes Rockin Curves

Popis:
Unikátní objemová řasenka Rimmel ScandalEyes Rockin Curves dokonale natočí každou vaši řasu a dodá jí okouzlující a nepřehlédnutelný objem. Řasenka je vybavena speciálně tvarovaným kartáčkem, který perfektně a precizně vykresluje linii řas, natočí a napumpuje řasy nádherným a kouzelným objemem v jediném tahu.
Balení řasenky je inspirováno rockovou scénou 80. let a má animální vzor pro maximální efekt. Speciální kartáček precizně odděluje jednotlivé řasy a dokonale je natočí a vytvoří tak vašim očím nepřehlédnutelný rebelský efekt.

Účinky:

  • dokonale natočí každou řasu
  • dodává řasám nepřehlédnutelný objem
  • vykresluje linii řas

Složení:

  • minerální látky - vyživují řasy
  • černé pigmenty - dokonale zbarvují řasy intenzivní černí

Typ pleti:
Řasenka vyhovuje všem typům pleti, nedráždí ani citlivé oči a je vhodná i pro nositelky kontaktních čoček.

Jak aplikovat:
Řasenku nanášejte rovnoměrně na řasy za pomocí speciálního kartáčku. Pro znásobení intenzity efektu naneste řasenku ve více vrstvách.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem, tvarující
Voděodolné
ne

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.