Rimmel ScandalEyes

oční linky s 3D aplikátorem

1×
Rimmel ScandalEyes oční linky s 3D aplikátorem
Rimmel ScandalEyes oční linky s 3D aplikátorem
odstín 001 Black 1,1 ml

Kód: RIM1473 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Rimmel ScandalEyes
odstín 001 Black 1,1 ml

Popis produktu Rimmel ScandalEyes

Popis:
Oční linky s 3D aplikátorem Rimmel London jsou dokonalým pomocníkem pro vytvoření skandálně sexy očí. Speciálně vyvinutý aplikátor dokáže vytvořit extra tenké či širší linky, které božsky zvýrazní kouzlo vašich očí. Dlouhotrvající efekt je zaručen až na 24 hodin. Oční linky s 3D aplikátorem Rimmel London obsahují formuli intenzivně černé barvy, které se nerozmazávají a jsou voděodolné.

Účinky:

  • vytvoření tenkých či širokých linek
  • formule dlouhotrvající až 24 hodin
  • voděodolné, tepluvzdorné, nerozmazávají se
  • rychleschnoucí 

Jak aplikovat:
Naneste od vnitřního koutku k vnějšímu a vytvořte linky požadované intenzity.

Vlastnosti

Barva
černá
Voděodolné
voděodolné

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.