Rimmel Brow This Way

tužka na obočí s kartáčkem

1×
Rimmel Brow This Way tužka na obočí s kartáčkem
Rimmel Brow This Way tužka na obočí s kartáčkem
odstín 001 Blonde
119

Kód: RIM02154 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Rimmel Brow This Way
odstín 001 Blonde | 119

Popis produktu Rimmel Brow This Way

Dokonale nalíčené obočí, které vydrží až 12 hodin? S tužkou na obočí Rimmel Brow This Way je to možné! Pouhými pár tahy obočí snadno přirozeně zvýrazníte a díky kartáčku mu dodáte správný tvar.

Vlastnosti:

  • vyplňuje mezery v obočí a opticky jej tak zahušťuje
  • speciální hrot zajišťuje perfektní imitaci chloupků
  • nemaže se a má dlouhotrvající výdrž
  • snadno se používá a je precizní
  • kartáček chloupky dokonale učeše a upraví

Jak aplikovat:
V prvním kroku vyplňte obočí zkosenou tuhou podle jeho přirozeného tvaru. Poté tužku obraťte a kartáčkem obočí zlehka učešte a uhlaďte.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.