Rica Naturica Volumizing Experience

objemový kondicionér pro jemné a zplihlé vlasy

Rica Naturica Volumizing Experience objemový kondicionér pro jemné a zplihlé vlasy
Rica Naturica Volumizing Experience objemový kondicionér pro jemné a zplihlé vlasy
250 ml

Kód: RIC0010 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Rica Naturica Volumizing Experience
250 ml

Popis produktu Rica Naturica Volumizing Experience

Popis:
Objemový kondicionér pro jemné a zplihlé vlasy Naturica Volumizing Experience revitalizuje vlasy olejem z pšeničných klíčků, který podporuje plnost vlasů. Zachovává přirozený vzhled vlasů a nezatěžuje je. Díky obsaženým posilujícím aktivním látkám obnovuje měkkost, pružnost a lesk vlasů. Kondicionér neobsahuje sulfáty, parabeny, lanolin, minerální olej / parafín a syntetická barviva.

Účinky:

  • revitalizuje
  • dodává objem
  • obnovuje měkkost, pružnost a lesk vlasů
  • nezatěžuje vlasy

Složení:

  • olej z pšeničných klíčků
  • posilující aktivní látky

Typ vlasů:
Pro jemné a zplihlé vlasy.  

Jak aplikovat:
Aplikujte na vlhké vlasy, jemně promasírujte až ke konečkům. Nechte pár minut působit a pečlivě opláchněte. Pokračujte stylingem.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy, jemné vlasy, poškozené vlasy

O značce Rica

Rica je značka profesionální vlasové kosmetiky, jejímž znakem je šetrnost k vlasům i k přírodě. Vznikla v roce 1994 na italském ostrově Sicílie, kde ji Mario Puglisi založil jako rodinnou firmu. V současné době je Rica světoznámou značkou, která je distribuovaná ve více než 60 zemích.
Filozofií značky Rica je respekt k člověku, přírodě a tradici. Dodnes se inspiruje krásnou a nespoutanou přírodou domovské Sicílie a okolím Etny. Základem produktů ze sedmi linií vlasové kosmetiky jsou dary přírody - vulkanická voda, rostliny, keře, byliny a plody. Šampony, kondicionéry, masky a styling Rica vyživují, posilují a hydratují vlasy i vlasovou pokožku.
Blahodárné jsou zároveň i pro přírodu - obaly z recyklovatelných plastů a papíru skrývají vlasové přípravky se šetrnými formulemi, ve kterých v drtivé většině nenajdete minerální oleje, sulfáty, parabeny a syntetická barviva. S Ricou podporujete zachování zdravého a čistého životního prostředí i pro další generace. Mějte krásné a zdravé vlasy s vlasovou kosmetikou Rica!