Rica Naturica Stylingochranný krém pro tepelnou úpravu vlasů

Rica Naturica Styling ochranný krém pro tepelnou úpravu vlasů
Rica Naturica Styling ochranný krém pro tepelnou úpravu vlasů
150 ml

Kód: RIC0025 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Rica Naturica Styling
Vlastnosti

Popis:
Krém zajišťuje bezpečné žehlení vlasů - chrání je před poškozením vlivem tepla. Podporuje vyhlazení a lesk vlasů, dodává dlouhotrvající ochranu. Zamezuje krepatění vlasů vlivem vlhka. Obsahuje keratin, arganový olej, UV filtr a ochranné látky zamezující negativnímu vlivu znečištěného prostředí. Neobsahuje parabeny.

Účinky:

  • podporuje vyhlazení a lesk vlasů
  • chrání vlasy před poškozením vlivem tepla
  • zamezuje krepatění vlasů vlivem vlhka

Složení:

  • keratin
  • arganový olej
  • UV filtr

Jak aplikovat:
Vlasy umyjte šamponem a prosušte ručníkem. Aplikujte přiměřené množství krému na vlhké vlasy a vyhlaďte je. Neoplachujte!

Vlastnosti

Konzistence
krém
Účinek
termoochrana

O značce Rica

p>Rica je značka profesionální vlasové kosmetiky, jejímž znakem je šetrnost k vlasům i k přírodě. Vznikla v roce 1994 na italském ostrově Sicílie, kde ji Mario Puglisi založil jako rodinnou firmu. V současné době je Rica světoznámou značkou, která je distribuovaná ve více než 60 zemích.
Filozofií značky Rica je respekt k člověku, přírodě a tradici. Dodnes se inspiruje krásnou a nespoutanou přírodou domovské Sicílie a okolím Etny. Základem produktů ze sedmi linií vlasové kosmetiky jsou dary přírody - vulkanická voda, rostliny, keře, byliny a plody. Šampony, kondicionéry, masky a styling Rica vyživují, posilují a hydratují vlasy i vlasovou pokožku.
Blahodárné jsou zároveň i pro přírodu - obaly z recyklovatelných plastů a papíru skrývají vlasové přípravky se šetrnými formulemi, ve kterých v drtivé většině nenajdete minerální oleje, sulfáty, parabeny a syntetická barviva. S Ricou podporujete zachování zdravého a čistého životního prostředí i pro další generace. Mějte krásné a zdravé vlasy s vlasovou kosmetikou Rica!

Recenze Rica Naturica Styling