Rica Naturica Styling

modelovací pasta s leskem

Rica Naturica Styling modelovací pasta s leskem
Rica Naturica Styling modelovací pasta s leskem
50 ml

Kód: RIC0018 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Rica Naturica Styling
50 ml

Popis produktu Rica Naturica Styling

Popis:
Pasta je vhodná pro zvýraznění textury účesu, zachovává pružnost vlasů a dodává přirozený lesk, aniž by je zatížila. Obsahuje UV filtry a chrání vlasy před účinky znečištěného ovzduší. Pasta nezanechává vlasy mastné. Neobsahuje parabeny.

Účinky:

  • zvýrazňuje texturu účesu
  • zachovává pružnost vlasů
  • dodává přirozený lesk
  • nezatěžuje vlasy
  • chrání vlasy před účinky znečištěného ovzduší

Složení:

  • UV filtry

Jak aplikovat:
Rozehřejte malé množství pasty mezi prsty a rovnoměrně aplikujte do vlhkých nebo suchých vlasů. Účes vytvarujte dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
pasta
Účinek
definice a textura, fixace, lesk a hebkost, větší objem vlasů

O značce Rica

Rica je značka profesionální vlasové kosmetiky, jejímž znakem je šetrnost k vlasům i k přírodě. Vznikla v roce 1994 na italském ostrově Sicílie, kde ji Mario Puglisi založil jako rodinnou firmu. V současné době je Rica světoznámou značkou, která je distribuovaná ve více než 60 zemích.
Filozofií značky Rica je respekt k člověku, přírodě a tradici. Dodnes se inspiruje krásnou a nespoutanou přírodou domovské Sicílie a okolím Etny. Základem produktů ze sedmi linií vlasové kosmetiky jsou dary přírody - vulkanická voda, rostliny, keře, byliny a plody. Šampony, kondicionéry, masky a styling Rica vyživují, posilují a hydratují vlasy i vlasovou pokožku.
Blahodárné jsou zároveň i pro přírodu - obaly z recyklovatelných plastů a papíru skrývají vlasové přípravky se šetrnými formulemi, ve kterých v drtivé většině nenajdete minerální oleje, sulfáty, parabeny a syntetická barviva. S Ricou podporujete zachování zdravého a čistého životního prostředí i pro další generace. Mějte krásné a zdravé vlasy s vlasovou kosmetikou Rica!