Revolution HaircareTones For Brunettes tónovací balzám pro hnědé odstíny vlasů

3×
Revolution Haircare Tones For Brunettes tónovací balzám pro hnědé odstíny vlasů
Revolution Haircare Tones For Brunettes tónovací balzám pro hnědé odstíny vlasů
odstín Midnight Blue 150 ml
218

Kód: REH00077 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu produktů značek Makeup Revolution, I Heart Revolution, Revolution PRO, Revolution Relove, XX by Revolution, Revolution Skincare, Revolution Haircare, W7 Cosmetics, Rude Cosmetics nebo Makeup Makeup Obsession nad 749 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 21. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 21. 10. 2021

Popis Revolution Haircare Tones For Brunettes
Vlastnosti

Máte chuť experimentovat, ale nechcete své tmavé vlasy ničit odbarvováním? Vymývatelná barva na hnědé vlasy Revolution Haircare Hair Tones propůjčí vašim vlasům intenzivní barevný nádech, který vydrží až 15 umytí. Složení s dočasnými barevnými pigmenty bylo speciálně vytvořeno pro použití na tmavší odstíny vlasů a navíc je obohaceno o pečující látky, které vlasy během působení barvy intenzivně vyživují a kondicionují.

Nanášení barvy na vlasy Revolution Haircare Hair Tones je velmi jednoduché a není k němu potřeba použít vyvíječ, oxidant ani peroxid.

Vlastnosti:

  • vymývatelná barva, která vydrží až 15 umytí
  • vyživuje a zjemňuje vlasy
  • ideální pro barvení vlasů doma
  • pro hnědé a tmavší odstíny vlasů
  • snadné použití
  • obsahuje pouze veganské složky

Složení:

  • panthenol – zpevňuje vlasy a zlepšuje jejich kvalitu

Jak aplikovat:
Barvu rovnoměrně naneste na suché vlasy a nechte působit po dobu 30 minut. Následně vlasy důkladně opláchněte teplou vodou. Intenzita barevného výsledku se může lišit v závislosti na stavu vlasů před barvením.

Notino tip:
Míchejte jednotlivé barevné varianty a vytvořte tak odstín přesně podle svých představ.

Důležitá upozornění:

Nepoužívejte k jiným účelům než je barvení vlasů. Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Nebarvěte si vlasy, pokud: – máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, – jste již někdy zaznamenali jakoukoli reakci po barvení vlasů, – jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Používejte vhodné rukavice. MUSÍTE PROVÉST ORIENTAČNÍ TEST KOŽNÍ SNÁŠENLIVOSTI 48 HODIN PŘED KAŽDÝM POUŽITÍM TOHOTO PRODUKTU. JAK PROVÉST TEST KOŽNÍ CITLIVOSTI: Za ucho s pomocí vatové tyčinky naneste malé množství produktu o velikosti asi 1 až 2 cm2 (např. velikost drobné mince). Nechte působit 48 hodin bez mytí, překrývání či dotýkání. Pokud během této doby zaznamenáte jakékoli neobvyklé reakce, jako je svědění, zarudnutí či otok v této testovací oblasti nebo jejím okolí, PRODUKT NEAPLIKUJTE. Nepoužívejte, dokud jste si nepřečetli všechny pokyny pro bezpečné zacházení a neporozuměli jim.
Celý text

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů, tmavé vlasy
Použití
barvení vlasů doma
Barva
modrá

Recenze Revolution Haircare Tones For Brunettes3