RevlonCharlie Gold Eau Fraiche toaletní voda pro ženy

Revlon Charlie Gold Eau Fraiche toaletní voda pro ženy
Revlon Charlie Gold Eau Fraiche toaletní voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
206

Ušetříte 16%
100 ml
173

Skladem | Kód: RVL0694

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Revlon Charlie Gold Eau Fraiche je odlehčená verze oblíbeného parfému Charlie Gold. Jedná se o svěží květinově-orientální kompozici, která je určena pro letní a jarní nošení. Všechny milovnice působivé vůně Charlie Gold se mohou radovat. Svůj oblíbený parfém mohou nosit i v horoucím letním počasí. Charlie Gold Eau Fraiche se zakládá na spojení lahodného ovoce, půvabných květin, smyslného koření a gurmánského požitku.


Jedinečná vůně od značky Revlon vznikla již v roce 1995 a po svém předchůdci zdědila i jednoduchý skleněný flakónek se zlatými motivy a masivním kovovým víčkem. Charilie Gold Eau Fraiche nepatří mezi luxusní a světoznámé vůně věhlasných značek. Nabízí však kvalitu, ženskost a vyvážené aroma, jehož intenzitu a dlouhotrvající výdrž si oblíbily tisíce žen po celém světě. Cenově výhodný Revlon na vás čeká na našem webu za ještě výhodnější ceny!


Bohaté a výrazné tóny meruňky, švestky a pomeranče odlehčují smyslný mix skořice, santalového dřeva a pižma. Jedinečné a opojné srdce parfému obývá směsice krásných květin, z nichž můžete obdivovat půvab fialky, frézie a exotického jasmínu. K nim se přidává i aroma suchého cedrového dřeva se sladkostí lahodného karamelu a mladistvou příchutí broskve. Na svůdný orientální koktejl v závěru dohlíží smyslně přitažlivá růže, která svou hříšně nasládnou vůní prosytí vaši pokožku na neuvěřitelně dlouhou dobu.


Počátky kosmetické značky Revlon sahají až do začátku minulého století. Firma, která začínala s prodejem jediného produktu, a to revolučního laku na nehty, se časem rozrostla do neuvěřitelného rozměru. Dnes nabízí všechny možné kosmetické vymoženosti a samozřejmě i skvělé vůně. Parfémy Revlon patří spíše do prodejen drogerií a jiných. To však neubírá na půvabu jejich tónům a akordům, ba naopak. Mnozí si cenově příjemné vůně Revlon oblíbili natolik, že by je nevyměnili za nic na světě. Vyzkoušejte skvělou řadu Charlie, která je ještě slavnější, než samotná značka Revlon.


Odlehčená kompozice pro jarní a letní měsíce nese název Charlie Gold Eau Fraiche. Nabízí oblíbené aroma původní verze Gold nadlehčené svěžestí lahodného ovoce a nádherou půvabných květin. Ženě, která chce oslavit svou ženskost, šarm a eleganci, padne tato vůně jako ulitá!

Složení

Druh vůně
orientální, květinová

Pod americkou značkou Revlon se skrývá prvotřídní kosmetika a kvalitní parfémy. Značka byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.
Sídlem značky je Barcelona. Prvním výrobkem firmy byl lak na nehty, a díky jeho úspěchu se sortiment značky Revlon začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V roce 1973 uspěli s parfémem Jontue, který se stal bestsellerem nejen v USA.
Jejich kontroverzní reklama vždy vzbuzovala velký zájem, společnost Revlon už v 70. a 80. letech tržila miliardy dolarů ročně. V současné době je značka Revlon jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.