Revlon Professional Style Masters

sprej pro objem od kořínků extra silné zpevnění

Revlon Professional Style Masters sprej pro objem od kořínků extra silné zpevnění
Revlon Professional Style Masters sprej pro objem od kořínků extra silné zpevnění
300 ml

Kód: REV0142 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Revlon Professional Style Masters
300 ml

Popis produktu Revlon Professional Style Masters

Popis:
Schází vaším vlasům objem? Revlon Professional Style Masters sprej pro objem od kořínků s extra silným zpevněním je zpruhou pro všechny unavené vlasy. Sprej je speciálně určený pro jemné a zplihlé vlasy bez života. Svým speciálním složením nadzvedne vlasové vlákno už od kořínku, a účesu tak dodá nadýchaný objem s dlouhotrvající výdrží. Revlon Professional Style Masters sprej pro objem od kořínků s extra silným zpevněním má praktický aplikátor pro co nejpřesnější nanesení. Snadno se vyčesává.

Účinky:

  • fixuje
  • dodává objem od kořínků
  • snadno se vyčesává

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů, zejména pak pro jemné vlasy.  

Jak aplikovat:
Naneste na vlasy ze vzdálenosti cca 20-30 cm.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Účinek
větší objem vlasů

O značce Revlon Professional

Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.