Revlon Professional Style Masterspěna na vlasy střední zpevnění

Revlon Professional Style Masters pěna na vlasy střední zpevnění
Revlon Professional Style Masters pěna na vlasy střední zpevnění
300 ml

Kód: REV0133 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Revlon Professional Style Masters
Vlastnosti

Popis:
Revlon Professional Style Masters pěna na vlasy pro střední zpevnění dodá vašemu účesu přirozený tvar a texturu bez zatížení. Profesionální pěna na vlasy příjemně tuží a účesu dodává lehkou definici. Revlon Professional Style Masters pěna na vlasy pro střední zpevnění nezatěžuje vlasy a nezanechává nežádoucí zbytky.

Účinky:

  • udržuje tvar
  • dodává texturu
  • snadno se nanáší
  • nezanechává zbytky
  • nezatěžuje vlasy

Jak aplikovat:
Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na vlhké vlasy, pročešte a pokračujte se svým obvyklým stylingem. 

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
zpevnění
Stupeň fixace
střední fixace

O značce Revlon Professional

p>Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.

Recenze Revlon Professional Style Masters