Revlon Professional Style Masters

lak na vlasy silné zpevnění

Revlon Professional Style Masters lak na vlasy silné zpevnění
Revlon Professional Style Masters lak na vlasy silné zpevnění
Revlon Professional Style Masters lak na vlasy silné zpevnění
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: REV0132 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

ks
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 27. 3. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 27. 3. 2019
Revlon Professional Style Masters
500 ml | 255

Popis kosmetiky Revlon Professional Style Masters

Popis:
Lak na vlasy Revlon Professional Style Masters udrží vlasy po celý den zafixované a je možné ho použít i pro zpevnění velmi náročných účesů. Speciální aplikátor zajišťuje rovnoměrnou aplikaci laku na účes a usnadňuje tak jeho používání. Přípravek má příjemnou vůni a lehké složení, které nezatěžuje ani nemastí vlasy. Z vlasů jde dobře a beze zbytků vyčesat. Lak vlasy drží pomocí silné fixace stupněm 3 a po nanesení dodává vlasům přirozený lesk. Zpevněte svůj účes kvalitním lakem, aby vypadal přirozeně a přitom dokonale držel!

Účinky:

  • silně fixuje vlasy stupněm fixace 3
  • udrží vlasy dlouhodobě zpevněné
  • příjemně vlasy provoní
  • dodává vlasům přirozený lesk

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Nanášejte na vlasy ze vzdálenosti 20 - 30 cm.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Účinek
fixace

O značce Revlon Professional

Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.