Revlon Professional Pro You Volume

sprej pro objem

Revlon Professional Pro You Volume sprej pro objem
Revlon Professional Pro You Volume sprej pro objem
Revlon Professional Pro You Volume sprej pro objem
350 ml
282

Kód: REV0060 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Revlon Professional Pro You Volume
350 ml | 282

Popis kosmetiky Revlon Professional Pro You Volume

Popis:
Revlon Professional Pro You Volume sprej pro objem vlasů je zvláště určený pro ty, kteří pravidelně používají fén, kulmu nebo žehličku na vlasy. Přípravek spolehlivě chrání a vyživuje vlasy i při každodenním používání tepelných nástrojů. Vaše vlasy získají objem, snadno se upravují a jsou přirozeně lesklé. Pro perfektní styling jako od kadeřníka používejte profesionální přípravky Revlon Professional. Vždy budete mít dokonalé vlasy zářící zdravím.

Účinky:

  • lehce fixuje účes
  • poskytuje ochranu před tepelnými nástroji
  • pro lesk vlasů
  • pro objem vlasů

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Přípravek naneste na vlasy od kořínků po konečky. Poté upravte, jak jste zvyklá. Použijte fén nebo žehličku na vlasy.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Účinek
větší objem vlasů

O značce Revlon Professional

Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.

Menu

TOPlist