Revlon Professional Pro You Volume

pěnové tužidlo pro normální zpevnění

Revlon Professional Pro You Volume pěnové tužidlo pro normální zpevnění
Revlon Professional Pro You Volume pěnové tužidlo pro normální zpevnění
Revlon Professional Pro You Volume pěnové tužidlo pro normální zpevnění
400 ml
193

Kód: REV0057 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 2. 2019
Revlon Professional Pro You Volume
400 ml | 193

Popis kosmetiky Revlon Professional Pro You Volume

Popis:
Revlon Professional Pro You Volume je pěnové tužidlo pro normální zpevnění vašich vlasů. Zajistí jim také odolnost proti vlhku, váš styling bude dokonalý i v extrémních podmínkách. Vlasy získají díky tužidlu maximální objem, přitom si však zachovají přirozenou pružnost, budou hebké a lesklé. Účes se po použití pěnového tužidla Revlon snadno upravuje, vaše jemné vlasy se zpevní a drží svůj tvar. Pokud chcete mít účes jako od profesionálního kadeřníka, doporučujeme vám stylingové přípravky a pečující kosmetiku Revlon Professional.

Účinky:

  • maximální objem
  • středně silné zpevnění
  • účes odolává vlhku
  • přirozeně pružné a hebké vlasy
  • snadná úprava účesu

Typ vlasů:
Vhodné pro jemné a oslabené vlasy.

Jak aplikovat:
Malé množství pěnového tužidla naneste na vlhké vlasy. Poté je upravte, jak jste zvyklá.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
větší objem vlasů

O značce Revlon Professional

Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.