Revlon Professional Pro You Volumelak na vlasy pro normální zpevnění

5×
Revlon Professional Pro You Volume lak na vlasy pro normální zpevnění
Revlon Professional Pro You Volume lak na vlasy pro normální zpevnění
500 ml
397

Kód: REV0056 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Revlon Professional Pro You Volume
Vlastnosti

Popis:
Revlon Professional Pro You Volume je lak na vlasy pro normální zpevnění vašich vlasů. Pro dokonalý styling a účes, který vydrží celý den, je lak Revlon Professional ta správná volba. Tento lak na vlasy je speciálně určený pro jemné a slabé vlasy, které potřebují zpevnit, aby držely tvar a zachovaly si svůj objem. Lak vaše vlasy neslepuje, nezatěžuje a v případě potřeby jej snadno vyčešete. Pokud chcete mít vždy účes jako od profesionálního kadeřníka, používejte vlasovou kosmetiku Revlon Professional.

Účinky:

  • větší objem vlasů
  • dokonalý finální styling
  • zpevnění účesu
  • vydrží dlouho
  • snadno se vyčesává

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny jemné a slabé vlasy.

Jak aplikovat:
Nastříkejte lehce na dokončený účes ze vzdálenosti 20-30 centimetrů.

Vlastnosti

Účinek
fixace, zpevnění

O značce Revlon Professional

p>Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.

Recenze Revlon Professional Pro You Volume5