Revlon Professional Pro You Volume

lak na vlasy pro normální zpevnění

4×
Revlon Professional Pro You Volume lak na vlasy pro normální zpevnění
Revlon Professional Pro You Volume lak na vlasy pro normální zpevnění
Revlon Professional Pro You Volume lak na vlasy pro normální zpevnění
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: REV0056 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 2. 2019
Revlon Professional Pro You Volume
500 ml | 217

Popis kosmetiky Revlon Professional Pro You Volume

Popis:
Revlon Professional Pro You Volume je lak na vlasy pro normální zpevnění vašich vlasů. Pro dokonalý styling a účes, který vydrží celý den, je lak Revlon Professional ta správná volba. Tento lak na vlasy je speciálně určený pro jemné a slabé vlasy, které potřebují zpevnit, aby držely tvar a zachovaly si svůj objem. Lak vaše vlasy neslepuje, nezatěžuje a v případě potřeby jej snadno vyčešete. Pokud chcete mít vždy účes jako od profesionálního kadeřníka, používejte vlasovou kosmetiku Revlon Professional.

Účinky:

  • větší objem vlasů
  • dokonalý finální styling
  • zpevnění účesu
  • vydrží dlouho
  • snadno se vyčesává

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny jemné a slabé vlasy.

Jak aplikovat:
Nastříkejte lehce na dokončený účes ze vzdálenosti 20-30 centimetrů.

Vlastnosti

Účinek
fixace

O značce Revlon Professional

Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.