Revlon Professional Pro You Extreme

pěnové tužidlo silné zpevnění

1×
Revlon Professional Pro You Extreme pěnové tužidlo silné zpevnění
Revlon Professional Pro You Extreme pěnové tužidlo silné zpevnění
Revlon Professional Pro You Extreme pěnové tužidlo silné zpevnění
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: REV0058 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 21. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 21. 2. 2019
Revlon Professional Pro You Extreme
400 ml | 217

Popis kosmetiky Revlon Professional Pro You Extreme

Popis:
Pěnové tužidlo pro silné zpevnění Revlon Professional Pro You Extreme Strong je určena pro konečnou úpravu vašich vlasů. Přípravek dodá vlasům objem, zářivý lesk a perfektně je zpevní. Váš účes bude držet extrémně dlouho a bude vypadat přirozeně. Pěnové tužidlo nezanechává na vlasech žádné kousky, ani je neslepuje. Tento produkt používají profesionální kadeřníci, kteří si značku Revlon Professional oblíbili.

Účinky:

  • pro objem vlasů
  • dodá vlasům zářivý lesk
  • nezatěžuje a neslepuje vlasy
  • dlouhotrvající efekt.

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Pěnu naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Poté vyfénujte a upravte, jak jste zvyklé.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
větší objem vlasů

O značce Revlon Professional

Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.