Revlon Professional Equave Volumizing

kosmetická sada I.

Revlon Professional Equave Volumizing kosmetická sada I.
Revlon Professional Equave Volumizing kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
347

Kód: REV0466 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: bezoplachový kondicionér ve spreji pro jemné vlasy Equave Volumizing 200 ml + hydratační šampon pro všechny typy vlasů Equave Hydro Nutritive 250 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 17. 6. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Revlon Professional Equave Volumizing
kosmetická sada I. | 347

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada
Typ vlasů
jemné vlasy, všechny typy vlasů

O značce Revlon Professional

Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.