Revlon Professional Equave Volumizingkosmetická sada I. (pro jemné až normální vlasy) pro ženy

Revlon Professional Equave Volumizing kosmetická sada I. (pro jemné až normální vlasy) pro ženy
Revlon Professional Equave Volumizing kosmetická sada I. (pro jemné až normální vlasy) pro ženy
kosmetická sada I. (pro jemné až normální vlasy) pro ženy

Kód: REV0466 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Equave Volumizing bezoplachový kondicionér ve spreji pro jemné vlasy 200 ml + Equave Hydro Nutritive hydratační šampon pro všechny typy vlasů 250 ml

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů, jemné vlasy
Typ sady
dárková sada

O značce Revlon Professional

Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.

Recenze Revlon Professional Equave Volumizing