Revlon Professional Equave Substancestylingový krém

Revlon Professional Equave Substance stylingový krém
Revlon Professional Equave Substance stylingový krém
100 ml

Kód: REV0026 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Revlon Professional Equave Substance
Vlastnosti

Popis:
Revlon Professional Substance Equave stylingový krém je určený pro konečnou modelaci účesu. Vlasy se snadno tvarují, zanechávají si přirozený vzhled. Krém vyživuje vlasy do hloubky a dodává jim potřebnou hydrataci. Vaše vlasy získají potřebný objem, zachovají si volnost a přitom budou lehce zafixované. Přípravek eliminuje kroucení a krepatění vlasů. Výsledkem bude perfektní účes a zdravé, zářivé vlasy.

Účinky:

  • dodá vlasům lehkost a pružnost
  • dodá vlasům objem
  • snadné tvarování
  • nezatěžuje vlasy

Složení:

  • keratin- speciální dvousložkový keratin pečuje o vlasy zevnitř a zvenčí

Typ vlasů:
Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Přípravek naneste na mokré vlasy. Neoplachujte. Vlasy tvarujte, jak jste zvyklá. 

Vlastnosti

Konzistence
krém
Účinek
uhlazení vlasů

O značce Revlon Professional

p>Kosmetika Revlon Professional | Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon. Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe.
Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě. Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech. Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.

Recenze Revlon Professional Equave Substance