Revlon Cosmetics Volume + Length Magnified™řasenka pro objem a natočení řas voděodolná

6×
Revlon Cosmetics Volume + Length Magnified™ řasenka pro objem a natočení řas voděodolná
Revlon Cosmetics Volume + Length Magnified™ řasenka pro objem a natočení řas voděodolná
Doporučená maloobchodní cena
339

Ušetříte 13%
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: RES0572 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
pátek 10. 4. 2020
Osobní odběr
pátek 10. 4. 2020

Popis produktu Revlon Cosmetics Volume + Length Magnified™
Vlastnosti

Popis:
Voděodolná řasenka pro objem a natočení řas Revlon Volume + Length Magnified™ z portfolia renomované značky dekorativní kosmetiky Revlon Cosmetics úchvatně podtrhuje krásu pohledu. Složení s lesklými černými vlákny a speciální kartáček Revlon Magnifying Lash Brush™ společně zajišťují prodloužení řas a skutečně intenzivní objem dodávající účinky.

Účinky:

  • natáčí
  • prodlužuje
  • dodává objem
  • je voděodolná

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
tvarující, voděodolná, pro objem
Efekt
voděodolný

O značce Revlon Cosmetics

Revlon Cosmetics je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.

Prvními výrobky firmy byly laky na nehty, které značce Revlon zajistily prvotní úspěch. Díky tomu se sortiment Revlonu začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V současné době je Revlon Cosmetics jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.

Revlon Cosmetics nabízí dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality, která je používaná v těch nejvyhlášenějších světových salónech. Inovativní módní značka Revlon Cosmetics má dlouhodobou pověst jako výrobce udávající trendy ve světě kosmetiky a péči o pleť. Cílem Revlon Cosmetics je poskytnou ženám půvab pomocí kvalitních produktů za přijatelné ceny.

Recenze Revlon Cosmetics Volume + Length Magnified™