Revlon Cosmetics Sunkissedrozjasňující tvářenka

1×
Revlon Cosmetics Sunkissed rozjasňující tvářenka
Revlon Cosmetics Sunkissed rozjasňující tvářenka
Doporučená maloobchodní cena
329

Ušetříte 20%
odstín 020 Rose Glow 7,5 ml
264

Kód: RES0375 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
středa 15. 4. 2020
Osobní odběr
pondělí 13. 4. 2020

Popis produktu Revlon Cosmetics Sunkissed
Vlastnosti

Popis:
Rozjasňující tvářenka Sunkissed Highlighting Pallete z portfolia renomované značky dekorativní kosmetiky Revlon Cosmetics dodává pleti zářivost s efektem políbení sluncem. Vrstvitelná barva opticky tvaruje rysy, pět doplňujících se třpytivých odstínů se snadno prolíná pro prostorový efekt a lehká textura zajišťuje hedvábně jemný pocit. 

Účinky:

  • rozjasňuje
  • tvaruje, zvýrazňuje lícní kosti
  • umožňuje volit intenzitu
  • má lehkou, příjemnou texturu

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
rozjasňující

O značce Revlon Cosmetics

Revlon Cosmetics je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.

Prvními výrobky firmy byly laky na nehty, které značce Revlon zajistily prvotní úspěch. Díky tomu se sortiment Revlonu začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V současné době je Revlon Cosmetics jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.

Revlon Cosmetics nabízí dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality, která je používaná v těch nejvyhlášenějších světových salónech. Inovativní módní značka Revlon Cosmetics má dlouhodobou pověst jako výrobce udávající trendy ve světě kosmetiky a péči o pleť. Cílem Revlon Cosmetics je poskytnou ženám půvab pomocí kvalitních produktů za přijatelné ceny.

Recenze Revlon Cosmetics Sunkissed