Revlon Cosmetics Sunkissed

rozjasňující tvářenka

1×
Revlon Cosmetics Sunkissed rozjasňující tvářenka
Revlon Cosmetics Sunkissed rozjasňující tvářenka
329

Ušetříte 10%
odstín 020 Rose Glow 7,5 ml
295

Kód: RES0375 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Revlon Cosmetics Sunkissed
odstín 020 Rose Glow 7,5 ml | 295

Popis produktu Revlon Cosmetics Sunkissed

Popis:
Rozjasňující tvářenka Sunkissed Highlighting Pallete z portfolia renomované značky dekorativní kosmetiky Revlon Cosmetics dodává pleti zářivost s efektem políbení sluncem. Vrstvitelná barva opticky tvaruje rysy, pět doplňujících se třpytivých odstínů se snadno prolíná pro prostorový efekt a lehká textura zajišťuje hedvábně jemný pocit. 

Účinky:

  • rozjasňuje
  • tvaruje, zvýrazňuje lícní kosti
  • umožňuje volit intenzitu
  • má lehkou, příjemnou texturu

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Revlon Cosmetics

Revlon Cosmetics je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.

Prvními výrobky firmy byly laky na nehty, které značce Revlon zajistily prvotní úspěch. Díky tomu se sortiment Revlonu začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V současné době je Revlon Cosmetics jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.

Revlon Cosmetics nabízí dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality, která je používaná v těch nejvyhlášenějších světových salónech. Inovativní módní značka Revlon Cosmetics má dlouhodobou pověst jako výrobce udávající trendy ve světě kosmetiky a péči o pleť. Cílem Revlon Cosmetics je poskytnou ženám půvab pomocí kvalitních produktů za přijatelné ceny.