Revlon Cosmetics Photoready Skinlights rozjasňující make-up pro přirozený vzhled

Revlon Cosmetics Photoready Skinlights rozjasňující make-up pro přirozený vzhled
Revlon Cosmetics Photoready Skinlights rozjasňující make-up pro přirozený vzhled
odstín 200 Pink Light 30 ml

Kód: RES0483 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Revlon Cosmetics Photoready Skinlights
Vlastnosti

Popis:
Rozjasňující make-up Revlon Photoready Skinlights™ z portfolia renomované značky dekorativní kosmetiky Revlon Cosmetics zdokonaluje vzhled pleti a přitom působí zcela přirozeně. Oživuje mdlou pleť, vyrovnává a dodává úchvatnou, zdravě působící zářivost.

Účinky:

  • rozjasňuje
  • dodává efekt zvnitřku vyzařujícího světla
  • vyrovnává
  • zbavuje pleť mdlosti
  • působí přirozeně

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Ochrana proti slunci
bez SPF
Efekt
rozjasňující
Odstín make-upu
fair

O značce Revlon Cosmetics

Revlon Cosmetics je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.

Prvními výrobky firmy byly laky na nehty, které značce Revlon zajistily prvotní úspěch. Díky tomu se sortiment Revlonu začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V současné době je Revlon Cosmetics jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.

Revlon Cosmetics nabízí dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality, která je používaná v těch nejvyhlášenějších světových salónech. Inovativní módní značka Revlon Cosmetics má dlouhodobou pověst jako výrobce udávající trendy ve světě kosmetiky a péči o pleť. Cílem Revlon Cosmetics je poskytnou ženám půvab pomocí kvalitních produktů za přijatelné ceny.

Recenze Revlon Cosmetics Photoready Skinlights