Revlon Cosmetics ColorBurst™

rtěnka v tužce s matným efektem

7×
Revlon Cosmetics ColorBurst™ rtěnka v tužce s matným efektem
Revlon Cosmetics ColorBurst™ rtěnka v tužce s matným efektem
odstín 205 Elusive 2,7 g
221

Kód: RES0425 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Revlon Cosmetics ColorBurst™
odstín 205 Elusive 2,7 g | 221

Popis produktu Revlon Cosmetics ColorBurst™

Popis:
Rtěnka v tužce s balzámovou texturou a matným finišem Revlon ColorBurst™ Matte Balm z portfolia renomované značky dekorativní kosmetiky Revlon Cosmetics dodává úsměvu nepřehlédnutelnou krásu. Vaše rty získají sytou, živoucí barvu a současně potřebnou vláhu díky komplexu tří výživných másel. Oblá tužka je vysunovací a není ji potřeba ořezávat.

Účinky:

  • dodává rtům sytou, odvážnou barvu
  • hydratuje
  • snadno se používá

Složení.

  • bambucké, mangové a kokosové máslo

O značce Revlon Cosmetics

Revlon Cosmetics je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.

Prvními výrobky firmy byly laky na nehty, které značce Revlon zajistily prvotní úspěch. Díky tomu se sortiment Revlonu začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V současné době je Revlon Cosmetics jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.

Revlon Cosmetics nabízí dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality, která je používaná v těch nejvyhlášenějších světových salónech. Inovativní módní značka Revlon Cosmetics má dlouhodobou pověst jako výrobce udávající trendy ve světě kosmetiky a péči o pleť. Cílem Revlon Cosmetics je poskytnou ženám půvab pomocí kvalitních produktů za přijatelné ceny.