Revlon Cosmetics Brow Fantasy tužka a gel na obočí 2 v 1

Revlon Cosmetics Brow Fantasy tužka a gel na obočí 2 v 1
Revlon Cosmetics Brow Fantasy tužka a gel na obočí 2 v 1
odstín 106 Dark Brown 1.18 ml
193

Kód: RES0346 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Revlon Cosmetics Brow Fantasy
Vlastnosti

Popis:
Tužka a gel na obočí 2 v 1 Revlon Brow Fantasy™ z portfolia renomované značky dekorativní kosmetiky Revlon Cosmetics pomáhá ke krásnému, dokonale upravenému a přitom přirozeně vyhlížejícímu obočí. S měkkou tužkou snadno obočí snadno vytvarujete a vybarvíte a tónovaný gel v kombinaci se spirálovým kartáčkem styling dovrší a zafixuje. Vaše obočí nikdy nevypadalo lépe!

Účinky:

  • definuje, tvaruje, vyplňuje obočí
  • urovnává, tónuje, fixuje

Vlastnosti

Odstín
hnědý
Barva
tmavě hnědá

Napsali jsme o Revlon Cosmetics Brow Fantasy
Články

O značce Revlon Cosmetics

Revlon Cosmetics je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena v roce 1932 bratry Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky Revson přidal ze svého příjmení písmeno L. Takto vznikl světově používaný název Revlon.

Prvními výrobky firmy byly laky na nehty, které značce Revlon zajistily prvotní úspěch. Díky tomu se sortiment Revlonu začal velice rychle rozrůstat o další kosmetické produkty. V současné době je Revlon Cosmetics jedním z největších kosmetických gigantů známých po celém světě.

Revlon Cosmetics nabízí dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality, která je používaná v těch nejvyhlášenějších světových salónech. Inovativní módní značka Revlon Cosmetics má dlouhodobou pověst jako výrobce udávající trendy ve světě kosmetiky a péči o pleť. Cílem Revlon Cosmetics je poskytnou ženám půvab pomocí kvalitních produktů za přijatelné ceny.

Recenze Revlon Cosmetics Brow Fantasy