RevitaLash Volumizing Primer podkladová báze na řasy

1×
RevitaLash Volumizing Primer podkladová báze na řasy
RevitaLash Volumizing Primer podkladová báze na řasy
7,4 ml

Kód: RET1363 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis RevitaLash Volumizing Primer
Vlastnosti

Popis:
Revitalash Volumizing Primer podkladová báze pod  řasenku poskytuje vašim řasám maximální délku a viditelnou hustotu na první pohled. Revitalash Volumizing Primer obalí vaše řasy a díky tomu budou okamžitě silnější, hydratované a připravené na precizní aplikaci řasenkou. Unikátní kartáček má tvar přesýpacích hodin, který řasy krásně odděluje od sebe.
Vyzkoušejte Revitalash Volumizing Primer a dopřejte svým  řasám hloubkovou výživu a svým očím ještě více intenzivnější a svůdný pohled! Je hypoalergenní a dermatologicky testován.

Účinky:

  • připravuje povrch řas na bezchybnou aplikaci řasenky
  • vyhlazuje povrch řas
  • hydratuje a zvlhčuje

Jak aplikovat:
Naneste Revitalash Volumizing Primer na čisté řasy, točivým pohybem od kořínků řas a následným točením nahoru a směrem ven.
Jestliže chcete dosáhnout přirozeného vzhledu, naneste jednu vrstvu Revitalash Volumizing Primer a okamžitě na to použijte oblíbenou barvu vaší řasenky.
Pokud toužíte dosáhnout výraznějšího vzhledu, aplikujte dvě vrstvy Revitalash Volumizing Primer. Po vyschnutí první vrstvy aplikujte druhou, pak naneste jednu až dvě vrstvy vaší oblíbené řasenky.

Vlastnosti

Odstín
modrý
Účinek
revitalizace

O značce RevitaLash

Revitalash je americká kosmetická značka, kterou v roce 2006 založil lékař Michael Brinkenhoff, jehož cílem bylo vyvinutí přípravku na podporu růstu řas pro svoji nemocnou ženu. Účinný přípravek na řasy byl brzy na světě a zaznamenal na trhu vysokou poptávku. V současné době patří značka Revitalash mezi absolutní špičku ve výrobě zpevňujících a vyživujících přípravků na řasy, obočí i vlasy. Společnost Revitalash se také věnuje dobročinným aktivitám zaměřeným na boj s rakovinou prsu a část z každého výdělku společnosti putuje na výzkumy zabývající se léčbou rakoviny.

Recenze RevitaLash Volumizing Primer1