RevitaLash Volumizing Mascara

řasenka pro objem

RevitaLash Volumizing Mascara řasenka pro objem
RevitaLash Volumizing Mascara řasenka pro objem
odstín Espresso 7,4 ml

Kód: RET1448 | Toto zboží není momentálně k dispozici
RevitaLash Volumizing Mascara
odstín Espresso 7,4 ml

Popis kosmetiky RevitaLash Volumizing Mascara

Popis:
Unikátní řasenka Revitalash Volumizing Mascara dodá vašim vlasům maximální objem i neuvěřitelnou délku zároveň! Jedinečná a zároveň vysoce účinná formule zaručuje hladký povrch řas bez žmolků. Speciálně tvarovaný kartáček výborně oddělí a skvěle zvýrazní vaše řasy.
Řasenka Volumizing Mascara nevytváří žmolky a neslepuje řasy. Získejte neodolatelné řasy, které vám vydrží v perfektním stavu po celý den s exkluzivní řasenkou pro objem Revitalash Volumizing Mascara!

Účinky:

  • dodává řasám maximální objem
  • prodlužuje délku řas

Jak aplikovat:
Řasenku aplikujte kartáčkem na horní i spodní řasy.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem, prodlužující
Voděodolné
ne

O značce RevitaLash

Revitalash je americká kosmetická značka, kterou v roce 2006 založil lékař Michael Brinkenhoff, jehož cílem bylo vyvinutí přípravku na podporu růstu řas pro svoji nemocnou ženu. Účinný přípravek na řasy byl brzy na světě a zaznamenal na trhu vysokou poptávku. V současné době patří značka Revitalash mezi absolutní špičku ve výrobě zpevňujících a vyživujících přípravků na řasy, obočí i vlasy. Společnost Revitalash se také věnuje dobročinným aktivitám zaměřeným na boj s rakovinou prsu a část z každého výdělku společnosti putuje na výzkumy zabývající se léčbou rakoviny.