RevitaLash Nouríche kondicionér na řasy pro citlivé oči

RevitaLash Nouríche kondicionér na řasy pro citlivé oči
RevitaLash Nouríche kondicionér na řasy pro citlivé oči
3,75 ml

Kód: RET1366 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis RevitaLash Nouríche
Vlastnosti

Popis:
Exkluzivní kondicionér na řasy Revitalash Nouríche dodává řasám maximální objem a neodolatelnou délku! Přípravek zároveň poskytuje řasám sílu a lesk. Speciální kartáček usnadňuje aplikaci. Kondicionér Revitalash Nouríche obsahuje výtažky z Ginko biloby, které intenzivně posilují řasy a chrání je před nežádoucími okolními vlivy. První výsledky jsou viditelné již po krátké době pravidelného používání přípravku! Hypoalergenní, oftalmologicky testováno.
Překvapte své okolí neodolatelnými řasami díky jedinečnému kondicionéru na řasy Nouríche od značky Revitalash!

Účinky:

  • podporuje růst řas
  • prodlužuje řasy
  • vyživuje a posiluje řasy

Složení:

  • Ginko biloba – posiluje řasy, podporuje jejich růst

Jak aplikovat:
Malé množství přípravku naneste aplikátorem ke kořínkům řas. Nanášejte na spodní i vrchní víčko. Používejte 1 x denně nejlépe před spaním.

Vlastnosti

Účinek
revitalizace

O značce RevitaLash

Revitalash je americká kosmetická značka, kterou v roce 2006 založil lékař Michael Brinkenhoff, jehož cílem bylo vyvinutí přípravku na podporu růstu řas pro svoji nemocnou ženu. Účinný přípravek na řasy byl brzy na světě a zaznamenal na trhu vysokou poptávku. V současné době patří značka Revitalash mezi absolutní špičku ve výrobě zpevňujících a vyživujících přípravků na řasy, obočí i vlasy. Společnost Revitalash se také věnuje dobročinným aktivitám zaměřeným na boj s rakovinou prsu a část z každého výdělku společnosti putuje na výzkumy zabývající se léčbou rakoviny.

Recenze RevitaLash Nouríche