RenovalityOriginal Series mrkvový olej lisovaný za studena

Renovality Original Series mrkvový olej lisovaný za studena
Renovality Original Series mrkvový olej lisovaný za studena
100 ml
402

Skladem | Kód: RNV00213
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Mrkvový olej Renovality Original Series je vyrobený ze semen mrkve lisovaných za studena. Díky vysokému obsahu karotenoidů podporuje tmavý vzhled pokožky a přirozeně tak prodlužuje její opálení.

Vlastnosti:

  • napomáhá pokožce k tmavšímu vzhledu
  • přirozeným způsobem prodlužuje opálení
  • zajišťuje intenzivní regeneraci pokožky
  • povzbuzuje a revitalizuje unavenou pokožku

Jak aplikovat:
Kvůli zvýšenému riziku alergie nebo fotosenzitivity je vhodné olej naředit ve zvoleném nosném oleji v doporučeném poměru 1:49. Před použitím nejprve olej vyzkoušejte na malé oblasti pokožky. Olej aplikujte pomocí kapátka, zahřejte v dlaních, vetřete jej do vlhké pokožky a nechejte vstřebat.
Není vhodný pro těhotné ženy.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ pleti
normální
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ oleje
ostatní rostlinné oleje
Účinek
hydratace
Kdy používat
na den i noc

Ryze přírodní a česká značka Renovality se specializuje na kosmetické oleje té nejvyšší kvality. Všechny oleje se lisují za studena, pouze z pečlivě vybraných rostlin, a obsahují maximální možné množství bioaktivních látek. Nejsou do nich přidávány žádné syntetické látky, konzervanty, barviva či minerální oleje a představují tak skutečné rostlinné zlato.

Speciální fialové sklo, ve kterém jsou všechny oleje Renovality uchovávané, zaručuje jejich bioaktivní stálost. Zároveň poskytuje účinnou ochranu před světlem a působí tak jako přirozený filtr, který zpomaluje molekulární rozpad přírodních produktů.

Mezi přípravky značky Renovality si bez pochyb vyberou všechny věkové kategorie. Ricinový olej Renovality oceníte při péči o suchou pokožku, arganový olej Renovality je bohatým zdrojem antioxidantů a vitaminů a třeba moringový olej Renovality vám zase pomůže bojovat proti vráskám. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv, můžete se spolehnout, že jste pro svou pleť zvolili tu nejlepší péči.