Rene Furterer Fioravanti

šampon pro lesk

Rene Furterer Fioravanti šampon pro lesk
Rene Furterer Fioravanti šampon pro lesk
200 ml

Kód: REF1189 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Rene Furterer Fioravanti
200 ml

Popis produktu Rene Furterer Fioravanti

Popis:
Obnovte lesk svých mdlých vlasů se šamponem Rene Furterer Fioravanti! Účinná kombinace 14 bylinných extraktů jako je skořice nebo zázvor, probudí vaše unavené a zesláblé vlasy k životu. Již od prvního použití budou vaše vlasy lesklejší a celkově vitálnější!
Nechte své vlasy zazářit s Rene Furterer Fioravanti!

Účinky:

  • perfektně myje
  • dodá vlasům oslnivý lesk
  • zvyšuje elasticitu a pružnost vlasů
  • vyživuje

Složení:

  • komplex 14 bylin – vyživuje pokožku hlavy a vlasy; podporuje lesk vlasů
  • třešňový ocet – dodává vlasům lesk; změkčuje tvrdou vodu

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy mdlých vlasů bez lesku.

Jak aplikovat:
Aplikujte do mokrých vlasů a vytvořte pěnu. Důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. Pro lepší účinky používejte společně s dalšími produkty Rene Furterer z řady Fioravanti!

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce Rene Furterer

Krásné vlasy se rodí ze zdravé pokožky, stejně jako rostliny vyrůstají z půdy. Francouzskou značku Rene Furterer založil stejnojmenný kadeřník roku 1957. Již od dětství byl fascinován přírodou, seznámil se s vlastnostmi rostlin a éterických olejů. Později se stává průkopníkem kosmetického průmyslu, když vytváří revoluční osobní léčebnou metodu pro vlasy a pokožku hlavy, která je založená na využívání účinků éterických olejů.

Od roku 1980 je kosmetika Rene Furterer součástí Pierre Fabre Laboratories, jež jsou jednou z největších soukromých farmaceutických společností ve Francii. Rene Furterer dosahuje obrovského úspěchu, který spočívá v inovativních produktech, jejichž základem jsou suroviny získané z výběru exkluzivních přírodních ingrediencí.