REGINA BABY jelení lůj s měsíčkem a vitamínem E | notino.cz

Regina Baby

jelení lůj s měsíčkem a vitamínem E

Regina Baby jelení lůj s měsíčkem a vitamínem E
Regina Baby jelení lůj s měsíčkem a vitamínem E
Regina Baby jelení lůj s měsíčkem a vitamínem E
4,5 g
43

Kód: RGN3765 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Regina Baby

Popis:
Regina Baby jelení lůj s měsíčkem a vitaminem E je ideální pro každodenní intenzivní péči o jemné a citlivé dětské rty. Účinně je ochraňuje před vnějšími vlivy. Rty jsou vyživené a hladké.

Účinky:

  • chrání před povětrnostními vlivy
  • má protizánětlivé účinky
  • regeneruje

Jak aplikovat:
Nanášejte podle potřeby na rty jemnými tahy.

Vlastnosti

Konzistence
balzám

O značce Regina

Značka Regina patří do portfolia české společnosti Detecha. Vznikla v roce 1954 a specializuje se na výrobu a prodej dekorativní kosmetiky. Její filosofie je jednoduchá – nabízet prvotřídní a současně finančně dostupné produkty. Díky tomuto přístupu si získala velkou oblibu zákazníků.

Krémy, sprchové gely, jelení loje a další výrobky značky Regina obsahují osvědčené ingredience jako mandlový olej, měsíček lékařský, zelený čaj, sůl z Mrtvého moře či aloe. Snadno se aplikují a rychle působí. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž kvalitní přípravky pro líčení.

Kosmetika Regina je velmi účinná, bezpečná a šetrná vůči životnímu prostředí. Vyzkoušejte ji a přesvědčte se o jejích skvělých vlastnostech sami. Značka Regina jistě zaujme všechny, kteří touží po perfektním vzhledu a trpí různými dermatologickými problémy.

Menu