Regina Accessories

aplikátor na oční stíny oboustranný

5×
Regina Accessories aplikátor na oční stíny oboustranný
Regina Accessories aplikátor na oční stíny oboustranný
5 ks
59

Kód: RGN3830 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Regina Accessories
5 ks | 59

Popis produktu Regina Accessories

Popis:
Oboustranný aplikátor na oční stíny Regina Accessories je profesionální pomocník pro snadnou a rychlou aplikaci očních stínů a linek. Vykouzlete si s oboustranným aplikátorem na oční stíny Regina Accessories svůdný pohled, kterému žádný chlap neodolá!

Vlastnosti:

  • snadné a rychle nanášení očních stínů a linek

Jak používat:
Používejte aplikátor k nanášení očních stínu a linek.

O značce Regina

Značka Regina patří do portfolia české společnosti Detecha. Vznikla v roce 1954 a specializuje se na výrobu a prodej dekorativní kosmetiky. Její filosofie je jednoduchá – nabízet prvotřídní a současně finančně dostupné produkty. Díky tomuto přístupu si získala velkou oblibu zákazníků.

Krémy, sprchové gely, jelení loje a další výrobky značky Regina obsahují osvědčené ingredience jako mandlový olej, měsíček lékařský, zelený čaj, sůl z Mrtvého moře či aloe. Snadno se aplikují a rychle působí. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž kvalitní přípravky pro líčení.

Kosmetika Regina je velmi účinná, bezpečná a šetrná vůči životnímu prostředí. Vyzkoušejte ji a přesvědčte se o jejích skvělých vlastnostech sami. Značka Regina jistě zaujme všechny, kteří touží po perfektním vzhledu a trpí různými dermatologickými problémy.