Regina 7 Days stín na obočí s kartáčkem

1×
Regina 7 Days stín na obočí s kartáčkem
Regina 7 Days stín na obočí s kartáčkem
odstín Light
159

Kód: RGN03979 | 3 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Regina 7 Days

K vytvoření perfektního obočí nepotřebujete mnoho. Stín na obočí s kartáčkem Regina 7 Days kombinuje dva šikovné produkty v jednom. Kartáček obočí pročeše a upraví, zatímco stín v neutrální barvě dodá hustotu a výrazný vzhled. Nic víc nebudete potřebovat, abyste dosáhla vždy požadovaného výsledku.

Vlastnosti:

  • kombinuje kartáček i stín na obočí
  • odstín má chladný neutrální podtón pro přirozený efekt
  • kartáček obočí upraví a učeše
  • stín vyplní mezery a přilne k pleti

Jak aplikovat:
Kartáčkem učešte obočí do požadovaného tvaru. Poté stínem vyplňte mezery a definujte tvar.

O značce Regina

Značka Regina patří do portfolia české společnosti Detecha. Vznikla v roce 1954 a specializuje se na výrobu a prodej dekorativní kosmetiky. Její filosofie je jednoduchá – nabízet prvotřídní a současně finančně dostupné produkty. Díky tomuto přístupu si získala velkou oblibu zákazníků.

Krémy, sprchové gely, jelení loje a další výrobky značky Regina obsahují osvědčené ingredience jako mandlový olej, měsíček lékařský, zelený čaj, sůl z Mrtvého moře či aloe. Snadno se aplikují a rychle působí. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž kvalitní přípravky pro líčení.

Kosmetika Regina je velmi účinná, bezpečná a šetrná vůči životnímu prostředí. Vyzkoušejte ji a přesvědčte se o jejích skvělých vlastnostech sami. Značka Regina jistě zaujme všechny, kteří touží po perfektním vzhledu a trpí různými dermatologickými problémy.

Recenze Regina 7 Days1