Regenerum Hand Care

regenerační maska na ruce a nehty

Regenerum Hand Care regenerační maska na ruce a nehty
Regenerum Hand Care regenerační maska na ruce a nehty
Regenerum Hand Care regenerační maska na ruce a nehty
2 ks
99

Kód: REG2649 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Regenerum Hand Care
2 ks | 99

Popis kosmetiky Regenerum Hand Care

Vlastnosti:

  • vyhlazuje a vypíná pokožku
  • regeneruje a zvláčňuje pokožku
  • činí kůži sametově jemnou na dotek

Vlastnosti

Konzistence
maska
Typ pokožky
dehydratovaná, suchá, suchá až velmi suchá

O značce Regenerum

Značka Regenerum, jak již název napovídá, se soustředí na plnou regeneraci a ozdravení konkrétních částí těla. Každý produkt se vyznačuje pečlivě vybraným složením s intenzivním účinkem na konkrétní problém.
Přípravky Regenerum spadají pod dynamicky se rozvíjející farmaceutickou polskou firmu Aflofarm, která je na trhu přes 20 let a je nesporným lídrem v oblasti moderních farmakologických technologií. Každým rokem dosahuje společnost vyšších pozic v žebříčku farmaceutických společností. V současné době je tato firma na první příčce v segmentu léků bez předpisu.
Kosmetika Regenerum je vytvořena odborníky na bázi přírodních ingrediencí známých pro své vynikající vlastnosti, které jsou nejen velmi efektivní, ale také bezpečné a šetrné k pokožce.
V portfoliu značky Regenerum najdete vše pro regeneraci každého kousíčku vašeho těla. Vybírat můžete z regeneračních přípravků určených na konkrétní část těla, jako jsou ruce, nehty, dlaně, řasy, ústa, chodidla, paty nebo vlasy. Intenzivní zacílení na konkrétní problém dané partie těla dělá značku Regenerum schopnou plnit i ty nejnáročnější potřeby svých zákazníků.